Vítejte u Bezedného Korbele!

Milí čtenáři,

korbelvítáme Vás v naší zkušební čarohospůdce! Založili jsme ji především proto, že některé diskuse pod články už dosahovaly neúnosné délky a informace z nich, často zajímavé, byly nedohledatelné, což je škoda.

Bezdený korbel funguje jako klasické fórum a slouží jak k nevážným tlachům, tak k diskusím nad převelikými důležitými tématy ;-).

Protože jsme ale podnik jen pro kouzelníky a uvědomělé mudly, nechceme, aby k nám mohla zavítat kdejaká spamující existence. Proto je nutné se registrovat, než si u nás objednáte Máslový ležák. Věnujte prosím také pozornost našemu návštěvnímu řádu, ať z té nálevny nemáme brzy jen kůlničku na dříví. Nebo přístěnek na košťata.

Tak hurá do pití!

Horká témata

Úvodní stránka Fóra Témata

Fóra

Pokyny k návštěvě Bezedného korbele

Ve vší slušnosti

V první řadě Vás prosíme, abyste se zdrželi hrubých útoků na jiné návštěvníky. Veškeré neslušné výroky budou paměťovými kouzly vymazány z historie.

Zakládání témat

Jako návštěvníci máte možnost vznést libovolné téma k diskusi. Zvažte prosím, do jakého fóra své téma umístíte, každé fórum (např. “O Pottermore”) má své zameření, aby v tom byl pořádek. Jako hospodští si vyhrazujeme právo takové nesouvisející téma přesunout tam, kam se hodí více.

V případě, že by se naše fórum časem rozrostlo, dejte také prosím pozor na zakládání témat, která se už dříve řešila. K oveření můžete využít vyhledávání.

Posílání Máslových ležáků

Na Facebooku se lajkuje, u nás se posílá pivo. Když se vám něcí příspěvek zalíbí, můžete kliknout na korbel a poslat mu jeden Ležák jako pozornost =).