Mrzimorští!!!

Úvodní stránka Fóra Úvahy nad pěnou Mrzimorští!!!

Zvolené téma obsahuje celkem 22 odpovědí. Do diskuze (16 účastníků) se naposledy zapojil uživatel  Ivan Awanetov a poslední změna je stará 5 let, 6 měsíců.

  • Autor
    Příspěvky
  • #6918
    Heggy
    Heggy
    Účastník

    Ahoj,
    ráda bych provedla menší sčítání lidu a dozvěděla jsem se, kolik lidí tu je z mrzimoru. Prosím tedy všechny z Mrzimoru, aby se sem nahlásili.
    A mimochodem jak jste si užili včerejší zápas? Nebelvír Zmijozel dost dobře rozdrtil, že? No není divu Rose Weasleová to na koštěti prostě umí.

  • #6949
    Vaxen
    Vaxen
    Účastník

    Smutné, že tady není nikdo z mrzimoru a nebo se za to stydí. 🙁 Vzhledem k tomu, že jsem se zde zaregistroval před 10 minutami a odpovídám … no jak se říka každého boj.

    Mimochodem, Pukwudgie je má kolej č. 2, takže pro změnu bych se rád otázal zda-li je tady někdo odtamtud nebo dokonce od obou jako já 🙂

    Vaxen

  • #6950
    Heggy
    Heggy
    Účastník

    Taky jsem z obou. 🙂

  • #6951
    Vaxen
    Vaxen
    Účastník

    Potěšení je na mé straně 🙂

    Zvláštní já jsem třeba neskutečně hrdý na to, že jsem z Mrzimorské koleje a navíc také Pukwudgie. Škoda, že tady není víc takových lidí. :/

  • #6952
    Llyan
    Llyan
    Účastník

    Já jsem Pukwudgie a Moudrý klobouk dlouho uvažoval o Mrzimoru, ale nakonec zvolil Havraspár. 😀
    A nemyslím si, že se nikdo nenahlásil, protože se stydí. Spíš proto, že když vytvoříte téma, nikde se to nezobrazí, to až další příspěvky. Prostě se to tu moc nedalo najít. Ale teď už se skvělí lidí klidně můžou hrdě hlásit ke své skvělé koleji 😃

  • #6953
    Vaxen
    Vaxen
    Účastník

    Konečně člověk 😀 Vítej!

  • #6954
    Ambo
    Ambo
    Účastník

    Mrzimor je fajn kolej, často neprávem odsuzována ostatními antipotterheady. Když na takové negramoty narazím, nejraději bych je poslal za Punťou 😀
    Podle prvního testu Ilvermorny patřím také k Pudwudgie, i když je v popisu napsáno, že nejčastěji z ní vycházejí léčitelé. Jenom při pohledu na krev mě raní dračí spalničky 😀

  • #6955
    lilie
    lilie
    Účastník

    Jee ahoj, já jsem taky z Mrzimoru 😀 akorát jsem až teďko zjistila, že se tady pořádá takovýhle malinký “sčítání lidu” 😀 a jsem ráda, že jsem v Mrzimoru 😀
    Jinak na Ilvermorny Thunderbird 🙂

  • #6958
    Martin
    Martin
    Účastník

    Taky jsem Mrzimorský!

  • #6961

    VojtaLaskorad
    Účastník

    Já jsem taky Mrzimor 😀

  • #6962

    Fana
    Účastník

    Mrzimor je nejlepší.
    A jezevec je taky.

  • #6968
    Jane
    Jane
    Účastník

    Taky jsem z Mrzimoru a jsem za to ráda.Mrzimor je podle mně bezvadná kolej.

  • #6991
    Monica Black
    Monica Black
    Účastník

    Hlásím také příslušnost k Mrzimoru :).

  • #6993
    Heggy
    Heggy
    Účastník

    Já osobně se k Mrzimoru hlásím i na veřejnosti, k Vánocům jsem dostala šálu 🙂 Fakt jsem málem dostala infarkt, když jsem ji rozbalila.

    Mimochodem jsem moc ráda, že se nám Mrzimorská kolej tak rozrostla.

  • #7063
    Aurora
    Aurora
    Účastník

    Je příjemné vědět, že nejlaskavější kolej se nám tak úspěšně rozrůstá 😀

  • #7079

    Judit
    Účastník

    Nedávno jsem zjistila, že jsem z Mrzimoru, a popravdě nejdřív jsem byla v šoku, ale ted, ted jsem hrdá tam kde jsem a jinde bych být nechtěla!

    Loyal. Patient. Fair. Hard-working. True

  • #7118

    Quicekgirl
    Účastník

    Můžu se zeptat, jak zjistím o čem Moudrý klobou dlouho uvažoval?Jinak mě už dvakrát vyšel Mrzimor, můj mladší bratr též Zmijozel a druhý nejmladší bratr mě velice překvapil když se dostal do Havraspáru.Myslím že se stala nějaká chyba. 🙂
    Já jsme byla taky hodně v šoko když jsem zjistila že patřím do Mrzimoru.
    Protože lev je mé oblíbené zvíře, miluju vzdušné prostoru a obří výhledy.A myslím že odvaha mi taky nechybí, jelikož jsem si někdy v minulosti prožila jednu dosti nepříjemnou věc, ketrá mě poznamenala.Kvůli tomu se bojím tmy, ale už se to zlepšilo.A navíc patřím mezi nejcyhtřejší ve třídě.Nebo spíš tedy patřila.A navíc mám neustále potřebu se předvádět a chlubit.Ale na druhou stranu, Mrzimor je kolej milých osov které vždy poradi a jsou vždy ochotní.To by na mě sedělo.:)

    • #7122
      Ambo
      Ambo
      Účastník

      Ehm… jsi asi prostě dokonalá 😀

  • #7127

    Quicekgirl
    Účastník

    Taky si říkám. 🙂

  • #7131

    Quicekgirl
    Účastník

    Ne.Jsem jen osoba s přehnaně velkým sebevědomím, která ani neví co píše, jelikož její mladší bratr se dostal též do Mrzimoru a ne do Zmijozelu.:)

  • #7286

    Vera
    Účastník

    Já jsem taky z Mrzimoru (86%), ale má druhá kolej by byla Nebelvírská (60%)…

  • #7287

    Liberty
    Účastník

    Také Mrzimor 😉

  • #7333

    Ivan Awanetov
    Účastník

    Zdravím všechny z jezevčí koleje. Jsem hrdý Mrzimor a nechápu proč se za to lidi stydí. Dokonce i J.K. Rowlingová uvedla že Mrzimor je v mnoha ohledech její oblíbená kolej.

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.