Zloději!!!

Úvodní stránka Fóra Úvahy nad pěnou Zloději!!!

Zvolené téma obsahuje celkem 87 odpovědí. Do diskuze (12 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Aurora Aurora a poslední změna je stará 6 let, 8 měsíců.

  • Autor
    Příspěvky
  • #4731
    Llyan
    Llyan
    Účastník

    Zloději! Hoří! Vražda! V Bradavicích se krade!!! Ztrácejí se mi věci – začalo to brkem, pokračovalo učebnicí přeměňování atd., nejčerstvější úlovek je zatím lahvička drcených švábů do lektvarů. Vím jistě, že jsem ty věci neztratila sama, protože si pamatuju přesně, kde byly,než jsem se na chvilku otočila a byly fuč. Normálně bych měla jasno, kdo to byl, ale mám potvrzeno (neptejte se jak 😉 ), že si oba objekty podezření ve všech případech krádeže zrovna odpykávali školní trest. I to vypadá dost podezřele. Někdo na nás šije boudu a Medúsa s Claudiem to nejsou! Neuvěřitelné!!! Co s tím uděláme?!

  • #4732
    Llyan
    Llyan
    Účastník

    Ale všechno zlé je pro něco dobré. Aspoň tady nebude mrtvo a Ambo bude mít o čem psát 😉 😀

    • #4733
      Ambo
      Ambo
      Účastník

      😀 Vražda, no to mě dostalo. 😀

      Vskutku podivuhodná příhoda! Jseš si jistá, že podezření si skutečně odpykávali trest? Jasné je, že Nott to není. Omylem jsem spletl dvě kletby dohromady (omylem ! 😀 ) a no, inu, zbytek si domyslíte. Proto leží na ošetřovně.

      • #4734
        Llyan
        Llyan
        Účastník

        Medúsa určitě měla trest, to vím jistě. (Rozhodně to nebyla moje práce! Nee! 😀 ) Ale to nic nemění na tom, že přicházím o věci!!! Musíme s tím NĚCO UDĚLAT!

        • #4735
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          😀 😀 😀 Opět RPG? 😀

        • #4737
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Jak jinak 😀

      • #4781
        Aurora
        Aurora
        Účastník

        miluju tyhle ty tvé omyly, Ambo 😀

  • #4736
    Katinka
    Katinka
    Účastník

    No jo, včera se mi zrovna ztratila moje oblíbená knížka z knihovny. Pinchová mě zabije! Ale to nemůže být samo sebou, protože já si na knížky dávam zatraceně pozor. No, doufám že se brzy najde, protože jsem ji nedočetla.

    • #4738
      Llyan
      Llyan
      Účastník

      Tobě taky?! Já už byla skoro u konce! Zrovna to bylo tak napínavý, a někdo mi ji jen tak čmajzne… Musíme je získat zpátky! (A dřív, než přijdeme o hlavu, až na to přijde Pinceovka!)

      • #4739
        Ambo
        Ambo
        Účastník

        😀 (Jé, Kati, kde se ty tu bereš? Myslel jsem, že je s tebou nadobro konec!). Co se knih týče, absolutně rozumím! Všechno, jen ne knihy. To jsou moji milášci.

        • #4782
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Jestli MĚ někdo sáhne na knihy, dočtené nebo ne, přijde o ruku a o všechny ostatní části těla, které se na tom zločinu budou podílet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bez legrace!!!!

      • #4740
        Piskor
        Piskor
        Účastník

        Mě zase zmizely všechny ponožky. Nevím, čem budu chodit!! Půjčíte mi někdo nějaké? Prosííím!

        • #4743
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Promiň, už mám jenom ty růžové s andělíčky, co jsem dostala loni k Vánocům :S Zbytek se ještě nevrátil ze skřítčí čistírny

        • #4783
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Jé, Piskořku, to bude mít asi na svědomí nějaký domácí skřítek 😀

      • #4779
        Katinka
        Katinka
        Účastník

        Přesně! Cokoli jinýho, ale knížka? Grrrrrrrr! A zrovna tahle! Jestli s ní něco provedou, tak ať si mě a Pinchovku nepřejou

  • #4780
    Aurora
    Aurora
    Účastník

    😀 člověče, Llyan, zrovna jsem objevila tuhle debatu a málem jsem sjela ze židle smíchy z toho melodramatického obvinění. Přeci v Havraspárské věži se běžně ztrácí věci ne? Máte tam na to dokonce speciální poličku. Pak je tu ovšem také Protiva. Ten prevít mi poletoval s domácím úkolem po Vstupní síni, je to pár týdnů nazpět. Ambo má také trošku zvrácený smysl pro humor. A co se Medúsy a mého bratránka Claudia týče, to, že si odpykávali trest, ještě neznamená, že v tom nemají prsty!!!!!

    • #4784
      Llyan
      Llyan
      Účastník

      No, to zní logicky… Ale v poličce ztrát a nálezů nic- MOMENT, jak ty víš o naší poličce?!! 😀

      • #4785
        Aurora
        Aurora
        Účastník

        noooo jednou, ale bylo to čistě náhodou (no vážně, musíš mi věřit, byla to pouhá náhoda), jsem narazila na havraspárskou věž (vůbec jsem Amba a tebe nesledovala, ehm fakticky), a když jsem se později večer učila, přepadla mě zvědavost, a tak jsem se vydala na menší průzkum, mimochodem máte moc fajn strážce společenské místnosti, to klepadlo je okouzlující, odpovědět na jeho otázku bylo snadné, no a od té doby občas natajno vlezu k vám do veže, hezky se tam přemýšlí, nikdo mě tam nikdy neobtěžuje a vklidu mě nechají číst, v nebelvírské společenské místnosti je vždycky hromada hluku a zábavy a v knihovně straší madam Pinceová, no a u vás je tak příjemný klid. A vzhledem k tomu, že jsem metamorfomág, je celkem snadné zařídit, aby mě nikdo nepoznal 😀 😀 😀 hele ale nesmíš to na mě prozradit!

        • #4786
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          COŽE?!?!?! Až teď se dozvím, že mě METAMORFOMÁG sledoval do věže a že nám NEBELVÍR vlezl do společenky?! Buď si děláš prču, nebo… nebo… Panejo, úplně jsi mě vykolejila! Nebelvír v Havraspárské věži! A navíc jsi metamorfomág – o tom jsem doteď neměla šajna! Začínám se tě bát, můžeš být kdokoli, a já nebudu mít ani tucha, že zrovna stojíš vedle mě! A VLEZLA JSI DO NAŠÍ SPOLEČENKY!!!! Tohle budu chvíli rozdýchávat… Ty máš teda mrtě štěstí, že seš kámoška, protože jinak by to okamžitě letělo ke Kratiknotovi! (Anebo víš co, požaduju úplatek. Ty mě zase vezmeš na oplátku do Nebelvírské věže. Pak si budeme kvit, oukej?)
          Nebelvír v Havraspárské věži!!! Kdo to kdy slyšel…

        • #4787
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          😀 a kde si asi myslíš, že jsem přišla k fialovým vlasům? V rodě Blacků se metamorfomágové sem tam narodí. Navíc, nejsem záškodník, chodím si k vám odpočinout a intelektuálně se rozvíjet, nic víc. A navíc se k vám dostávám férově, vždycky odpovím na otázku klepadla. Příště tě na sebe upozorním, ale musí to zůstat mezi námi. Do Nebelvírské společenské místnosti tě vzít nemůžu, dokud nenajdeme způsob, jak by tě nikdo nepoznal, jinak bychom si obě zavařily na merlinovský malér 😀

        • #4788
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          PS: To, že jsem metamorfomág, tajím, neví to ani rodiče, myslí si, že na své vlasy používám kouzlo. Ví to jen moje sestřička Lena (Selené), Piskoř a teď i ty!

        • #4789
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          No jo, no jo, já vím, že ty asi nebudeš záškodník (ASI) – ale jo, málem ses dostala do Havraspáru, takže ti věřím. Kdokoli, kdo se intelektuálně rozvíjí, by nejspíš měl být u nás vítaný 🙂 A co sehnat neviditelný plášť? Nebo najít v knihovně nějaké zastírací kouzlo? Kouzlo na změnu vzhledu? Mě hrozně zajímá, jak to u vás vypadá 😀

        • #4790
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Já ti muzu pomoct, můžeme Lly nějak kryt 🙂 A nebo mám fotky ze společenky, muzu je Lly ukázat 🙂 A do Havrasparu bych se ale taky ráda podivala… 😀

        • #4791
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Budiž, drahé přítelkyně. Najdeme způsob, jak Piskoře dostat na podívanou do Havraspáru (přeci jen, Moudrý klobou s jejím zařazením měl stejné potíže jako se mnou), a zároveň najdeme způsob, jak ukázat Nebelvír Llyan 😀 To by mohla být zábava (a nebo průšvih 😀 )

        • #4792
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Zábava a průšvih je jedno a to samé 😀 OK, jdeme na to. A to jsem myslela, že budeme pátrat po zlodějích. No nic, k tomu se dostaneme. Tohle má přednost 😀

        • #4793
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Nooo, vlastně to, že jsem metamorfomág, nikdo o tom neví a já znám cestu do Havraspáru, může být výhoda v hledání toho zloděje. Víc očí víc vidí

        • #4796
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          To je fakt… A teď mě napadlo něco totálně šílenýho! Harry s Ronem se přece taky dostali do Zmijozelu, že? To by se mohlo hodit i při pomstě Medúse a Claudiovi 😀
          A to mě přivádí na další skvělou myšlenku – co mnoholičný lektvar? 😀 😀 😀

        • #4798
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          to bychom snad mohli zvládnout, a hřímala nikdo z nás nemá, musely bychom vykrást Křikovi sklad, je to příprava tak na měsíc, je to komplikované, může to mít hrozné následky a navíc to trvá jen hodinu, nemluvě o tom, že potřebuješ kousek někoho, v koho se chceš proměnit. Neviditelný plášť nebo zastírací kouzlo by bylo nejlepší. Nemá Ambo neviditelný plášť? Že bychom si ho “vypůjčily”, co říkáte, holky?

        • #4800
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          To je lepší 😀 Nebo můžu říct Rose, ať si ho “vypůjčí” od Harryho (případně od Ala, Jamese, nebo jestli to někomu dal) – ale to bych jí to asi musela vysvětlovat a to je o hubu, chytřejší holku jste neviděly. Takže zkusíme Amba. To je sice taky o hubu, ale myslím, že se k nám v nejhorším případě přidá 😀

        • #4803
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          😀 Ambo má nepříjemný zvyk dostávat se do malérů, aale tajemství udržet umí

        • #4804
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          navíc, kdo říká, že o tom ehm zapůjčení musí nutně vědět?

        • #4806
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Vždyť nemusí, já myslela jestli na to přijde, o čemž se mi jaksi nedaří pochybovat 🙂

        • #4808
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          No jo, ten strčí nos všude, hlavně tam, kam nemá 😀

        • #4809
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Já myslím, že by se k vám podíval velmi rád, vždyť se tam taky málem dostal 😀 Takhle bychom mohli podniknout výpravu do všech kolejí, ne? 😉

        • #4810
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          málem, bez hesla to u nás nejde a Růžová dáma je neúprosný stráce

        • #4811
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Růžová dáma? Ona se nechala přejmenovat? 😀

        • #4812
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Nenechala, ale ty její ohavně růžové volánkové šaty . . . 😀 Úplně to k tomu svádí, říkat jí tak

        • #4813
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Jednou jsem ji slyšela zpívat. (Vůbec nic jsem tam nedělala, vůbec nic!) Měla jsem z toho noční můry ještě týden potom 🙂 Ale nepochybuju, že jako strážkyně věže je výborná. Musí se s ní dát pokecat rozhodně víc než s naším starým upjatým klepadlem 🙂

        • #4814
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Jasně jasně, známe tyhlety “náhody” 😀 Je s ní i zábava, ale když se vracíme s Piskořem z nočních výprav a my ji vzbudíme, bývá dost nakrknutá. Nechápu proč. Po tolika letech by přeci měla být na porušování školního řádu zvyklá, no ne?!

          • This reply was modified 7 let, 9 měsíců by Aurora Aurora.
        • #4816
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Aha, tak v tomhle jsou s klepadlem úplně stejní 😀 Možná mají naše koleje společného víc, než tušíme… 🙂

        • #4817
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          V tom případě se chci dostat do mrzimorské společenky! A co se té houby týče, nebo co ste tady říkali, už mám. Kratochvilné kouzelnické kejkle přeci jedou non-stop 😉 😀 A nechci se vychloubat, ale Auro, ty si nepamatuješ, že jsme v Nebelvíru už byli? Akutně jsem se potřeboval schovat před Hes!

        • #4818
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          😀 jo, až na to, že jsme nebyli uvnitř, ale jen za rohem 😀

        • #4821
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Nebo osm filmů 😀
          Auro, asi se rozmohlo zas nějaké matoucí kouzlo. Byli jsem až uvnitř, zpomínáš?

        • #4824
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Nebyl, Ambo. Že by tvůj skvělý mozek vynechával?! 😀 To, že víš, kde naše společenská místnost je, neznamená, žes byl uvnitř

        • #4819
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Ááá, já říkala, že na to přijde. 😉 Počkat, tys tam už byl?! Jak ses tam dostal? A jakou zase houbu?
          A jo, do Mrzimoru chci taky – chci vědět, kde bych byla, kdybych nebyla v Havraspáru 😀

        • #4823
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Ne, Ambo zatím nebyl v Nebelvírské společenské místnosti, jen u ní 😀

        • #4825
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Jo tak. V tom případě budeme první 😀 A ještě pořád mi nikdo nevysvětlil, co myslel tou houbou! Mluvilo se tady vůbec o nějaké houbě?

        • #4826
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Ambo, ty si myslíš, že hřímal je houba?

        • #4827
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Hm, tak nevím, jakou houbu jsem to myslel…
          Auro, já tam byl. Možná ne s tebou, ale s někým ano.

        • #4828
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          to těžko, za prvé potřebuješ heslo, za druhé buclatá dáma je zatraceně podezřívavá a opatrná od útoku Tichošlápka

        • #4829
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Jistě, to klepadlo také 😉

        • #4830
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          vaše klepadlo vyžaduje jediné, správnou odpověď na jeho otázku, a tu vždycky mám 😀

        • #4831
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Teda, Rowena byla génius, ale zabezpečovací systém nějak nedomyslela 😀

        • #4832
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Proč by ne? Ty otázky mají vyzkoušet hlavu.

        • #4833
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Nene, v tomhle směru souhlasím s Lly, to, že je někdo z jiné koleje, neznamená, že není dost chytrý na to, aby uhodl odpověď. Heslo, které se mění, je bezpečnější. Ostatně, Helga z Mrzimoru byla také příliš důvěřivá. Stačí jen pohladit tu hrušku . . . no to jsem asi neměla říkat 😀 Ale faktem je, že mrzimorská kolej je báječné místo. Já nechodím jen do Zmijozelu. Za prvé nevím kde přesně je, a za druhé mám pocit, že by to byla tak trochu zrada Lvů

          • This reply was modified 7 let, 9 měsíců by Aurora Aurora.
        • #4835
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Pořád je dost nepravděpodovné, že by ses k nám dostala. Klepadlo není tak hloupé.
          Do Mrzimoru se nedostaneš přes hrušku. Musíš vyťukat ten ryus na sudech, ne?
          Jdu do hajan. Čus Merlinus

        • #4836
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          😀 no jo, sudy, ale ostatně, ani to není nejlepší zabezpečení 😀 každopádně klepadlo nezajímají jména studentů, jen odpovědi, brzy zase zajdu na návštěvu 😀
          Mimochodem Ambo, kdy bude další kapitola? Začínám být netrpělivá a holky určitě taky

        • #4839
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Myslím, že tě ustanovuji svým tiskovým mluvčím, Auri 🙂 Vždycky něco napíšeš a ja jebom: “Zatracene, přesně moje slova” 😀 ~8-)

        • #4840
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          ty mi taky často mluvíš z duše 😀

        • #4841
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Jména ho nezajímají, to máš pravdu, ale koleje ano.

        • #4842
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          spíš ho zajímají odpovědi na jeho otázky a nesnaž se zamluvit hlavní téma: kdy bude další kapitola?!?! Jsem nedočkavá, natěšená a zvědavá!!!!

        • #4837
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Jasně, musíš vyťzkat správný rytmus na sudy. A mám pocit, že i ten se občas mění. A Zmijozel má taky heslo, ne? Nebo má tukani do zdi? Já už jsem trochu pretazená, takže Čus Merlinus, dobrou noc 🙂 ~8-)

        • #4838
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          netuším, jak to má Zmijozel (podle knihy musíš říct heslo k nějaké zdi)
          Čus Merlinus, spoluzáškodníci

        • #4820
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Ambo, pamatovat si, co jsi kdy vyváděl/ co jsme vyváděli je nadlidský výkon. Chtělo by to sepsat knihu 😀 Nebo aspoň sedm 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 :-D:-D:-D

        • #4822
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Na tom se pracuje, že, Ambo? 😀

  • #5953
    Heggy
    Heggy
    Účastník

    Náhodou máme dobrý zabezpečení, tak za prvé těch sudů je tam hodně a uhodnout rytmus je těžký. Počkat jak jste se dozvěděli o těch sudech. Mimochodem i mně párkrát pokropil ten ocet a vůbec to nejde dolů. Hrozně to smrdí. 😀

    • #5956
      Aurora
      Aurora
      Účastník

      No ne, to je bezva, další nováček a ke všemu nám rozšíříš řady Mrzimoru! To je moc dobře, protože tady po několik let panovala silná nadvláda Havraspáru 😀

  • #5957
    Slonca
    Slonca
    Účastník

    Auri, řekla bych, že ještě pořád panuje 😀 😀

    • #5958
      Aurora
      Aurora
      Účastník

      Ehm, no ano, asi ano, ale už se jejich náskok snižuje 😀 😀

      • #5960
        Piskor
        Piskor
        Účastník

        Rychle snižuje, Protoze ja s Aurinkou vydáme tak za šest 😛 😀 ~8-)

        • #5961
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Za šest?! Má drahá, to přidej, každá z nás vydá za dobrý tucet prvotřídních nebelvírských pobertů 😀

        • #5962
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          😀 No, nechtěla jsem se tolik vytahovat 😛

        • #5963
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Ale Piskoři, to není vytahování, to jsou holá fakta 😀

      • #6644
        Aronel
        Aronel
        Účastník

        Uděláme sčítání a budeme mít jisto 😀 kdo že je tu taky v Havraspáru?

        • #6647
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Skoro všichni 😀 Ať žije NEBELVÍR!!!!!!!! Juhůůůůů!!!

        • #6649
          Aronel
          Aronel
          Účastník

          Můj bratříček je taky v Nebelvíru 🙂 Nechceš mi náhodou někdy ukázat vaší společenskou místnost? Bráška to odmítá udělat, protože jsem mu na jeho dotaz, jestli může do naší společenky, odpověděla, ať napřed zkusí uhodnout tu hádanku… Nevzal to zrovna nadšeně :/

        • #6652
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Hahaha 😀 Vtipálku 😀 Moje mladší sestřička je v Mrzimoru a potají se navštěvujeme 😀

        • #6655
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Já, Tut, Hes, Lly a ty jsme v Havraspáru, Aury a Piskor v nebelvíru a Teki vr Zmijozelu. Máme kriticky ohrožený druh mrzimorských >.<

        • #6687
          Aronel
          Aronel
          Účastník

          Nevymřeli už? Doufám, že ne, pro bradavický ekosystém by ztráta tak významného druhu byla katastrofální…

  • #6680

    Padfoots_Girl
    Účastník

    Ehm… jaké je heslo od nebelvírské společenky? Moje paměť je horší než Albus Potter v lektvarech 🙁 minule to byl Trollí trus, ne? nebo se heslo změnilo? :/ 😀 pomozte mi, nebo mě tu najde Filch :/ mimochodem, nenašli jste někdo moji učebnici přeměňování? 😀

    • #6686
      Aronel
      Aronel
      Účastník

      Do jakého chodíš ročníku?

  • #6862
    James
    James
    Účastník

    Je tady víc metamorfomágů než já a Aurora ?

    • #6863
      Ambo
      Ambo
      Účastník

      Očividně ne.

    • #6867
      Aurora
      Aurora
      Účastník

      Ty pokládáš velmi osobní otázky 😀

  • #6964

    Fana
    Účastník

    Zloděj Voldemort nebo Snape

    • #6971
      Llyan
      Llyan
      Účastník

      Proč myslíš? 😀

  • #7042

    Valentine Tenebris
    Účastník

    Zaujímavá debata tu…

  • #7066
    Aurora
    Aurora
    Účastník

    Páni, to jsem se dnes večer ale rozepsala, měla jsem co dohánět. Ačkoliv jsem čekala, že se tu zdejší debaty pohly mnohem dál 😀 Drbny!!!!

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.