Fantastická zvířata a co si o tom myslíte

Úvodní stránka Fóra Kouzelnický svět Fantastická zvířata a co si o tom myslíte

Zvolené téma neobsahuje zatím 2žádnou odpověď. Do diskuze (7 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Ambo Ambo a poslední změna je stará 6 let, 9 měsíců.

  • Autor
    Příspěvky
  • #6793
    Llyan
    Llyan
    Účastník

    Prostor pro vyjádření svých dojmů ohledně Fantastických zvířat.
    Varování: Spoiler zone! Nezasvěceným vstup zakázán! 😀

  • #6794
    Llyan
    Llyan
    Účastník

    Tak co, potterhlíci? Kolik z vás už to vidělo? 😀

    • #6825
      Piskor
      Piskor
      Účastník

      Hned 17. listopadu 😀 Jen jsem se ještě nerozepsala. Ale musím říci, že splnilo mé očekávání a přidalo “tanec Mloka v ZOO” jako bonus. To je fakt scéna, za které nemůžu doteď 😀 😀 Nevěřila jsem, že by to dopadlo jako s HPaCC, což byla pravda. Těším se na další film 🙂

      • #6828
        Llyan
        Llyan
        Účastník

        Máš pravdu, to bylo boží 😀 Jsem ráda, že do té role obsadili Eddieho Redmayna. Tak nějak si nedovedu představit, kdo by Mloka zzvárnil líp 🙂

  • #6796
    Ambo
    Ambo
    Účastník

    Ták! Teď jsem se vrátil z kina a jsem NADŠEN!!!!!!
    Začátek mě sice moc nenadchnul, ale jinak paráda! Efekty supr, ještě lepší než v HP, hudba pecka a zvířata působí vážně opravdově. Úplně na začátku se mi líbilo, jak Denní věštec psal o Grindewaldovi. Jsem zvědav, jak uteče z kongresu. Což mi připomíná, že mi nějak nejde do hlavy, že Gellerta hraje Depp. To nějak nedokážu vstřebat 😀 😀 Těším se další díly…hlavně na Brumlu a Grinda 😀

    • #6797
      Llyan
      Llyan
      Účastník

      Já to říkala 😀
      Máš pravdu, Depp jako Grindal fakt vypadal divně 😀 Ale já věděla od začátku, že Graves s ním má něco společného!!
      Víš co mě naštvalo? Že tomu Jacobovi fakt vymazali paměť. Do posledního okamžiku jsem doufala, že ho ukecají, že se třeba všichni přestěhují do Anglie nebo co já vím… Bylo to smutný, ale jsem ráda, že mu to pekařství vyšlo a že ho Queenie přišla navštívit 🙂
      A taky mi přišlo nefér, co se celý život dělo Creedancovi (jestli se to tak píše). Neměl štěstí, ale myslela jsem, že pod Mlokovou ochranou třeba bude mít šanci na lepší život… Svým způsobem byla smrt vysvobozením, ale… 🙁

      • #6798
        Ambo
        Ambo
        Účastník

        Jojo, to s tím Jacobem mě taky pěkně namíchli. Úplně jak jsi psala ty – že třeba ten déšť na něho nebude působit, nebo tak něco. Škoda… mimochodem, Queenie jsem si oblíbil…
        Abych řekl pravdu, že je Creedence “to dítě” mi došlo, když se hrabal ve věcech té holky. Přišlo mi to nějak logické. 😀 Taky jsem myslel, že si ho nakonec vezme Goldsteinová (nevím jak se to píše) ale když jsem ho viděl v tom metru… nějak jsem se už dopředu srovnal s tím, že Kongres nepřežije. 🙁
        Mimochodem, viděli jste tam pastelníčka? Já ano, já ano 😀
        Taky mě zajímá, proč Creedance držel v tom Modestině domě znak relikvií smrti. On přeci nevěděl, že je Graves Grind, ne? Jo a ta Modesty mě pořádně děsila od začátku filmu 😀 😀

        • #6799
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Jo, pastelníčka jsem viděla, a víš co ještě? Zajímavý je, jak Mlok křičel na Kongres, že nejsou nebezpeční, a přitom měl v kufru Nundu – sám napsal, že je to nejspíš nejnebezpečnější zvíře na světě 😀
          Mimochodem, KOKUSA… To zní tak strašně divně, asi zůstanu u MACUSY 😀

          • This reply was modified 7 let, 4 měsíce by Llyan Llyan.
        • #6801
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Souhlasím 😀

        • #6824
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Souhlas. Ten Jacob mě taky napsal. A s tím Nundu moje kamarádka poznamenala úplně to stejné 😀

      • #6945
        lilie
        lilie
        Účastník

        Mně se to taky moc líbilo, bylo to opravdu neskutečně krásný a vtipný, ale zároveň to umělo navodit takovou tu mrazivou atmosféru 🙂 nejvíc mě rozesmála ta scéna z toho klenotnictví, ta fakt neměla chybu 😀
        Taky mi přišlo moc líto, že tomu Jacobovi vymazali paměť, ale pak v tom pekařství, jak tam měl ty svoje hezký výtvory, jsem si říkala, že mu možná v hlavně nebo v podvědomí možná i něco zůstalo 🙂 a kdoví, třeba by mu Queenie řekla 🙂

        • #6946
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Joo, klenotnictví! Ten hrabák je best 😀
          A upřímně doufám, že mu to Queenie řekla!!! Ti dva přece musí skončit spolu! 🙂

        • #6947
          lilie
          lilie
          Účastník

          Je, určitě 😀 jak tam na ně taky potom přišli ty policajti 😀
          Přesně tak, jinak by to snad ani nešlo! 🙂

  • #7064
    Aurora
    Aurora
    Účastník

    Já to ještě neviděla. Nějak z toho mám strach, abych nebyla zklamaná jako z Prokletého dítěte 🙁

    • #7068
      Ambo
      Ambo
      Účastník

      To si myslím že ne, Aury 😀 Je to takové dobře švíhlé, hlavně pak je to o Grindewaldovi a postupně je to temnější a temnější… Prostě boží 😀

    • #7070
      Martin
      Martin
      Účastník

      Taky jsem se bál, ale včera jsem to viděl a jsem nadšený!!!

  • #7073

    Valentine Tenebris
    Účastník

    Ja by som si to rada pozrela, no nejako som to v ponuke kina už dlhšie nevidela a neviem či je to voľne dostupné niekde na internete alebo na DVD…

    • #7075
      Piskor
      Piskor
      Účastník

      Jde to stáhnout, třeba z Ulozto.cz

      • #7076
        Ambo
        Ambo
        Účastník

        Piskorrr! Mám pro tebe důležitou zprávu!!
        Nechtěla by jsi napsat kapitolu do PzB? 😀 Bylo by to super. Psala by jsi o svým dobrodružství s Hagridem a Maxime 😀 Čím bláznivější, tím lepší. Vůbec to nechvátá! Záleží to jen a pouze na tobě! Co ty na to? 😀

        • #7077
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Téda! Taková nabídka se neodmítá! 🙂 Moc ráda 🙂 Teď nějak bych to mohla i stihnout 😀

        • #7078
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Supeeer 😄 Btw. bylo by nejlepší kdyby to končilo někde v Zapovězeném lese, abych to skloubil i s Lly 🙂

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.