Ambo a Llyan v novém

Úvodní stránka Fóra Kouzelnický svět Ambo a Llyan v novém

Štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 92 odpovědí. Do diskuze (8 účastníků) se naposledy zapojil uživatel  Quicekgirl a poslední změna je stará 6 let, 4 měsíce.

  • Autor
    Příspěvky
  • #4944
    Ambo
    Ambo
    Účastník

    Štafetový příběh odstartován! 🙂

  • #4945
    Ambo
    Ambo
    Účastník

    Tak přátelé, je to tu.
    Možná jste si ráčili všimnout, že tu já ani Llyan delší dobu nejsme. Jeto tím, že jsme dost dobře zaneprázdněni fantazírováním o novém příběhu, tkz. Štafetový příběh (spisovatelé se střídají ve psaní kapitol). Můžeme z děje prozradit to, že nás na nápad přivedla naše přemilá Aurorka.
    Jelikož je teď hlavním dějištěm e-mail, možná už nebudu tak aktivní jako před tím, ale budu se ze všech sil snažit 🙂
    A nebojte, na naše současné příběhy z Wattpadu se nezapomnělo. I když teď to možná nebude tak žhavé jako, jako ještě včera.
    Nový společný účet na Wattpadu je llyambo, kde naše (doufejme) výtvory budeme publikovat.
    To je snad vše z budoucího bestselleru. 🙂

    • #5154
      Aurora
      Aurora
      Účastník

      Ty víš, jak holku dojmout a přivést do rozpaků, Ambo

    • #6650
      Aronel
      Aronel
      Účastník

      Jaké máte uživatelské jméno? Koukla bych se na to, docela mě to zajímá (i když mi v knihovně hnije hromada knih, ze kterých jsem si přečetla prolog, odklikla jsem knihovnu a od té doby se na ně nepodívala… :D)

      • #6660
        Aronel
        Aronel
        Účastník

        Tak už to mám

  • #4946
    Piskor
    Piskor
    Účastník

    Moc se těším. Ale úplně na nás nezapomeňte, jo? Občas se sem koukněte 🙂

    • #4947
      Llyan
      Llyan
      Účastník

      Rozkaz 😀 to se vůbec nemusíte bát

    • #5155
      Aurora
      Aurora
      Účastník

      Jo, a taky by bylo fajn, kdybyste nezanedbávali ostatní své povídky!!! Chci znát jejich konec, jasny?!?! 😀

  • #4948
    Katinka
    Katinka
    Účastník

    To vypadá zajímavě 🙂 Jsem fakt zvědavá

  • #4949
    Ambo
    Ambo
    Účastník

    Dámové a pánu, první kapitola je na světě 🙂

    • #4950
      Piskor
      Piskor
      Účastník

      Odkaz, prosím, prosím 🙂

      • #4953
        Katinka
        Katinka
        Účastník

        Nejdou sem vkládat odkazy, když si na wattpadu napíšeš llyambo, tak ti to vyhodí jejich profil, kde už najdeš odkaz na kapitoly.

        • #5156
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Nešlo by to omezování v kopírování nějak změnit? Chápu, že chcete zamezit tomu, aby si tady někdo (třeba ta slečna z wattpadu) kopírovali vaše články a vydávali někde jinde za své dílo, ale je docela na nic, že člověk nemůže něco zkopírovat (třeba nějakou web adresu) a vložit to sem!

          • This reply was modified 8 let by Aurora Aurora.
    • #4951
      Katinka
      Katinka
      Účastník

      Ten prolog je docela zajímavý, těším se na další kapitoly. Akorát budu mít problém si zapamatovat jména těch ostrovů, ale to se poddá 😀 Tuhle kapitolu jsi psal ty nebo Llyan?

      • #4954
        Llyan
        Llyan
        Účastník

        Zkus hádat 😀

        • #4955
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Jo no, to je dobrej kvíz 😀

        • #4958
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Haha, taky jsem swe chtěla zeptat. Jinak ohvezdickovano a okomentováno.
          A to věnování, bylo to milé, Lly, potěší to 🙂 🙂

        • #4960
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Tohle taky potěšilo 😀

        • #4959
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Co? Vím jistě, že jsi zapomněl kliknout REPLY, ale teď to tady máš… Musíš mi prozradit, jak jsi to udělal, ať se s tou mudlovskou věcí zase trochu sblížím 😀

  • #4956
    Katinka
    Katinka
    Účastník

    Hm, typuju to na Amba 😀

    • #4957
      Llyan
      Llyan
      Účastník

      Podle čeho tak usuzuješ? 😀

  • #4961
    Katinka
    Katinka
    Účastník

    Intuice 😀 Netrefila jsem se?

    • #4962
      Llyan
      Llyan
      Účastník

      Přesně do černého, kámo 😀

      • #4964
        Katinka
        Katinka
        Účastník

        No výborně 😀 Kdy bude další kapitola?

        • #4965
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Až bude, tak bude, ani o minutu dřív 😀

        • #5158
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          hele to je kruté!!!!!!!!!!! Koukejte zamakat 😀 😀 😀

        • #4966
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Kdo ví? Nechte se překvapit 🙂

        • #4967
          Katinka
          Katinka
          Účastník

          Doufám, že to bude brzo 😀

        • #4968
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Ale v klidu, vůbec tady na vás nevyvolávame žádný tlak 😀

        • #4969
          Katinka
          Katinka
          Účastník

          Přesně 😀 No jo, když začnete psát povídku s tak zajímavým prologem, tak s tím musíte počítat 😀 ( Čti: můžete si za to sami!)

          • This reply was modified 8 let, 1 měsíc by Katinka Katinka.
        • #4971
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Ajéje, Ambo, to jsme se zas do něčeho namočili 😀

        • #4972
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Asi tak. A ted vás tu bude kromě mě a Auri honit do psaní i Kati (nevadí ti ta zkracenina?) 🙂 Muhahahah! (Ďábelský smích číslo XY) 😀

        • #4973
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          No potěš xD

        • #4974
          Katinka
          Katinka
          Účastník

          Kdepak, Kati je super 😀

        • #4975
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Tak to je dobře 😀

        • #5159
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Jistě že ne, žádný nátlak! Tak honem, kdy bude další kapitola? A už víte, jak to asi dopadne?

          • This reply was modified 8 let by Aurora Aurora.
        • #5164
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Ne 😀 Teda aspoň já ne 😀 Vymýšlím to za pochodu 🙂 Jen teď přibyde nová hlavnější posatav, ale nevím, jestli tu novou kapitolku stihnu do roho 3.7. .. Asi ne 🙁

        • #5167
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          no a co ostatní tvé příběhy? Na tyjsi dlouho ani nesáhl! Zkus tam něco přihodit než se ztratíš z dosahu wifi 😀 Pěkně prosím, smutně koukám!!!!

    • #4963
      Ambo
      Ambo
      Účastník

      Ano ano, to jsem já 😀

  • #4985
    Llyan
    Llyan
    Účastník

    Táák jo mládeži, první kapitolka je na světě! Očekáváme komenty, hvězdičky a provolávání slávy! 😀 ne, dělám si srandu 😀

    • #4986
      Ambo
      Ambo
      Účastník

      Ale kdepak, Lly!MY CHCEM FANFÁRY !!! 😀

      • #4987
        Llyan
        Llyan
        Účastník

        Ano, a červený koberec! A nebojte, s autogramy se na každého dostane 😀

        • #4988
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Tsss, pečem na červenej! To mi nebezpečně připomíná Nebelvír 😀 Bude modrej a hotovo. A co si pozvem za celebrity? Rowling je jasná. Jsem pro pro Emu Watson, Ruperta Grinta a Daniela Radcliffa. A co třeba ještě Martina Freemana? 😀

        • #4989
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Jojo, jen ať se dívají, kdo je to strčil do kapsy 😀 Ale ne, na Rowlu nikdo nemá. Ale to my překonáme! A neslyším potlesk, no hlasitěji, oslavujte hrdiny! 😀

        • #5161
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Tse, červený koberec se používá od středověku! Byl dost dobrý pro královny a krále, bude dost dobrý i pro vás! NEBELVÍR!!!!!

  • #4990
    Katinka
    Katinka
    Účastník

    Super kapitola! Na tak rychlé přidávání kapitol bych si uměla zvyknout 😀 . Jinak řekla bych, že tuhle kapitolu má na svědomí Llyan.

    • #4991
      Ambo
      Ambo
      Účastník

      Jedna nula pro Lly! Kdo další? 😀

      • This reply was modified 8 let, 1 měsíc by Ambo Ambo.
      • #4993
        Ambo
        Ambo
        Účastník

        …ne, psal jsem to já 🙂 A co ty, Kati, říkáš na naše umělecká díla od Llyan a mě? 😉
        Sakra kde je ta Aurina?! Neviděl jí někdo?!

        • #4994
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Vzteká se v posteli, že nemůže jít na houby 🙂 Ne, nevím, ale Kati, tvůj názor by mě fakt zajímal 😀 Kdyžtak mrkni do Café Bardd, jsou tam odkazy.

        • #4995
          Katinka
          Katinka
          Účastník

          Podívám se na to. Myslím, že jsem četla první kapitola toho Ambova příběhu, ale to už je nějaký pátek a od té doby jsem se k tomu nedostala. Takže hurá na to! 😀

        • #4998
          Katinka
          Katinka
          Účastník

          Takže, už mám za sebou první kapitolu příběhu od Lly. Zatím to vypadá velice slibně, jenom si budu muset připomenout, kdo je vlastně čí dítě a čí sourozenec, protože je jich jak kobylek a totálně v tom plavu :-D. Nicméně teď mě na chvíli omluvte, jdu trhat třešně 🙂

          • This reply was modified 8 let, 1 měsíc by Katinka Katinka.
        • #5000
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          No jo, Weasleyovi 😀 Dobrou chuť (ježiš, taky bych si dala)

        • #5001
          Katinka
          Katinka
          Účastník

          Tak Ala už mám přečteného. Moc se mi to líbilo, je to jedna z nejlepších fanfiction, jaké jsem četla. No dobře, zas tolik jsem jich nečetla 😀 , ale je to vážně dobré a moc se těším na pokračování.

        • #5002
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Děkuju 🙂 Budu se snažit pokračovat, ale nevím, jestli to půjde dohromady s Pánem stínů a tak, a navíc už budou prázdniny… Ale děkuju, to potěší 🙂

        • #5003
          Katinka
          Katinka
          Účastník

          Už jsem přečetla i Příběhy z Bradavic od Amba. Líbilo se mi, že jistým způsobem spolupracuješ s povídkou od Lly a ten nápad s použitím reálných postav je opravdu dobrý, to by mě nikdy nenapadlo 😀 . Taky jsem moc zvědavá na pokračování, utnul jsi to v tom nejlepším!

        • #5162
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Já přišla na tohle forum teprve teď, kamaráde 😀 Pardon, hluboce se stydím za taková skluz!

  • #4996
    Ambo
    Ambo
    Účastník

    a jé to, druhá kapitolka na světě! (nebo světě s velkým S?) 😀 Očekáváme pochvalné komentáře a gratulační potřásání rukou (),()

    • #4997
      Llyan
      Llyan
      Účastník

      A taky komenty s názory. A očekáváme, že opět poznáte, kdo protentokrát převzal štafetu 😀

      • #5022
        Piskor
        Piskor
        Účastník

        Přečtu su, az bude troha času (koncem tydne) a okomentuji 🙂

  • #5019
    Ambo
    Ambo
    Účastník

    Lly, mail 🙂

  • #5033
    Llyan
    Llyan
    Účastník

    Ááááá… je to tu, dámy a pánové, všemi netrpělivě očekávaná třetí kapitola právě spatřila světlo světa!!! (Teda pardon, Světa.) Tak házejte hvězdičky a komenty, ať z toho taky něco máme! 😀

    • #5034
      Ambo
      Ambo
      Účastník

      Přesně! Aurogramiáda dnes od šesti hodin v Komnatě nejvyšší potřeby 😀
      (A kdo písal tuto kapitolku??)

  • #5042
    Ambo
    Ambo
    Účastník

    No tak ale! Dneska se nějak flákáte! Kdepak máme komentáře a hvězdičky?!?!?!?! 😀

  • #5101
    Llyan
    Llyan
    Účastník

    Ambo, mail 😀

  • #5105
    Ambo
    Ambo
    Účastník

    Tak, dámové a páni, máme tu NOVOU KAPITOLKU! 😀 Čekáme hvězdičky, komenty, názory, případně negativní názory – i když, těch moc ne!! 😀

  • #5163
    Aurora
    Aurora
    Účastník

    Hele, Ambo, ale vážně! Ty z vysoka kašleš na ostatní věci! Co Bradavické příběhy a co chudák Charlie?! Svět ostrovů je skvělý, ale já vážně nesnáším nedokončené příběhy, tak mě netrap!

  • #6029
    Llyan
    Llyan
    Účastník

    Hola hola, spáči! Poslední dobou je tu jak na pohřbu, takže tímto oznamujeme radostnou novinu: Nová kapitolka je na světě! Tak šup šup na Wattpad, komenty, hvězdičky a pozitivní ohlasy vřele vítány 😀

    • #6030
      Ambo
      Ambo
      Účastník

      😀 A opět, schválně, kdo tuto kapitolku psal? Jeho milost císař a král Ambosius II. z Pigeonsu, nebo Její královská výsost a císařovna Llyanie XXI. Storyslandská? 😀

      • #6031
        Llyan
        Llyan
        Účastník

        😀 No, schválně, která Výsost si tentokrát dala tu práci potěšit své oddané poddané? 😀

        • This reply was modified 7 let, 11 měsíců by Llyan Llyan.
        • #6033
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          😀 😀 Poddaní 😀 Ten nápad se mne líbit 😀

  • #6158
    Llyan
    Llyan
    Účastník

    Haló haló, pozor pozor! Už jste slyšeli tu úžasnou novinu? Jeho Veličenstvo Ambosius NEBO Její Výsost Llyanie nás navštívili s novou kapitolkou! Všichni honem na Wattpad a pořádně je přivítejte! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

  • #6222
    Ambo
    Ambo
    Účastník

    😀 😀 My jsme fakt praštěný 😀

    • #6224
      Llyan
      Llyan
      Účastník

      Jo, vymýšlíme tu takový šaškárny a komentáře nikde 🙁 Hááálóóóó, lidi, příběhy! Čtení! Myslela jsem, že na to slyšíte, potterfilové!

      • #6225
        Ambo
        Ambo
        Účastník

        🙁 Poslední dobou ne… Víš, jakou dobu jsem se patlal s tim mailem? A kde nic tu nic…
        Mimochodem teď jsem Aktualizoval Profil Medúsy a přidal můj Profil na PzB. Tak že to zkoukni 😉 Možná že ještě stihnu opsat Cladudia a tebe tam dám hned teď 🙂

        • #6226
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Skouknuto, ještě než jsi to sem napsal 😀 Super věc, tenhle Wattpad 😀

  • #6938
    Llyan
    Llyan
    Účastník

    Takže. Vzpomínáte si ještě na našeho Pána stínů? Tak po dlouhé době se děj opět někam posunul! Honem všichni na Wattpad a hádejte, kdo se tentokrát odhodlal napsat novou kapitolku 😀 😀 😀

  • #6956
    Ambo
    Ambo
    Účastník

    A máme tu další famózní, skvostnou, vynikající a vůbec nejlepšejší kapitolečku toho nejlepšejšího příběhu, který kdy byl vpuštěn na světlo boží! 😀 Očekáváme s Llyaničkou komenty a hvězdičky (poslední dobou se nějak flákáte)! 🙂 A znovu – kdo psal tuto kapitolu?

  • #6959
    Llyan
    Llyan
    Účastník

    Tak fajn, pomalu si začínám myslet, že na nás kašlete 🙁 Tak nám dokažte, že nejste flákači!! Máte tu novou kapitolu Pána stínů, oslavujte a radujte se! A především hlasujte a komentujte 😀

  • #7116

    Quicekgirl
    Účastník

    Vždy když čtu tyhle vaše komentáře, myslím si:
    ,,S váma je sranda!”
    🙂

    • #7121
      Ambo
      Ambo
      Účastník

      Jo, je s náma sranda, ale opovaž se nás naštvat… Jinak skončíš jako Medúsa Mortová, když se pokusila mě proklít :*

  • #7128

    Quicekgirl
    Účastník

    A jéje.Dám si pozor na jazyk. 🙂
    Mě to spíš baví číst. 🙂

  • #7272
    Hesiona
    Hesiona
    Účastník

    Společný účet na wattpadu už jsem našla, ale jak je to s českou školou?

    • #7273
      Ambo
      Ambo
      Účastník

      @vedenibezoaru 😀

  • #7275
    Hesiona
    Hesiona
    Účastník

    Takže aspoň něco funguje? To jsem ráda.
    Je mi líto, že to tady tak skomírá, ale na vině je ten nový Pottermore, podle mě. Začínají se šířit zvěsti, že ty články už stejně nepíše Rowlingová a že už se tam na kvalitu až tak moc nedbá. Nevím, co překládat. Kdybych náhodou měla čas. Padl návrh zřídit anketu, ať si čtenáři
    řeknou, co chtějí mít přeložené…

    • #7276
      Ambo
      Ambo
      Účastník

      Je to strašné, ale od posledního příspěvku uplynul rok. LAPAči se přesunuli na sociální sítě a co tady, když je tu mrtvo 😐

  • #7277
    Hesiona
    Hesiona
    Účastník

    Chápu… ale když sem přijde někdo nový, asi si hned nevšimne že vás může najít někde jinde, což je škoda. Dnes jsem si početla vaše záznamy a daří se vám to moc dobře. Je někde k dispozici nákres hradu?

    • #7278
      Ambo
      Ambo
      Účastník

      Ovšem, ale pro veřejnost bude přístupný až po dokončení webu 😀

      • #7279

        Quicekgirl
        Účastník

        Já mám takový dojem, že někdo sem kdysi hrubý náčrt posílal.Takže jestli je plán hradu nějak jako ten náčrt, viděla jsem ho.:)

        • #7282
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Ano, to posílala kolegyně Piskor, bohužel vzhledem ke změnám kolejí jsme museli udělat na mapě razantní změny 😀

        • #7284

          Quicekgirl
          Účastník

          Aha xD

  • #7280

    Quicekgirl
    Účastník

    Nemohli byste přeložit test na hůlku a patrona i sem jako test na kolej?Na originál pottermore to vůbec nemůžu najít.

  • #7281
    Hesiona
    Hesiona
    Účastník

    Našla jsem tuhle stránku, která by ti teoreticky měla poradit, jak odpovídat, abys měla konkrétního patrona.
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/199cZZOphQIOLddT-UrvrJxmKhTKbDw_h_kH98kBwKSY/edit#gid=1616718507

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.