Přehled odpovědí

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (z celkem 12)
 • Autor
  Příspěvky
 • odpověď na téma: Mrzimorští!!! #7287

  Liberty
  Účastník

  Také Mrzimor 😉

 • odpověď na téma: Dojmy z Prokletého dítěte #6600

  Liberty
  Účastník

  Uznávám, že máš pravdu… 🙂

 • odpověď na téma: Dojmy z Prokletého dítěte #6597

  Liberty
  Účastník

  No, asi jsem to měla čekat, ale bohužel jsem se dozvěděla pár věcí, které jsou podstatné a které jsem vědět, před přečtením knihy, nemusela. Asi by bylo fajn v úvodu upozornit na to, že se může čtenář dočíst podstatné informace. Protože pak může, stejně jako já, očekávat nějaký názor, který ale nebude nic prozrazovat a omylem se dočte to, co by pro něj v knize jinak bylo překvapením.

 • odpověď na téma: Ůvahy jak to bylo dál po bitvě o Bradavice #3890

  Liberty
  Účastník

  Děkuji, akorát ta chyba není v komentáři, ale přímo v názvu tématu…a to mi nejde upravit 🙁
  Jinak, ano, ano. Já jsem Mrzimor:-) Ze začátku mě to celkem vzalo, ale pak mi došlo, že mám opravdu podobnou povahu jako měli mrzimorští, ne, že si to jen vsugerovávám, ale opravdu 🙂

 • odpověď na téma: Tajemství třináctého poschodí #3882

  Liberty
  Účastník

  Co se počtu poschodí týče, tak vycházím ze hry HP 5, kterou autoři vytvořili na základě spolupráce s J.K.R., a která naši školu pěkně vystihla. Tam je tuším poslední poschodí 7 (možná 8, ale víc ne) a pak už je jen věž, kde je učebna profesorky Trelawneyové a astronomická věž. Ale třeba počítají do poschodí i věže;-) (A nebo to jsou právě ty tajné chodby a tak je do hry záměrně nedali:))

 • odpověď na téma: Ůvahy jak to bylo dál po bitvě o Bradavice #3881

  Liberty
  Účastník

  Ahoj lidi, máte pravdu, jedná se skutečně o překlep z mé strany:-) Ve skutečnosti takový analfabet snad nejsem. Bohužel nevím, jak to mám upravit, takže to tak asi zůstane…no, alespoň to bude jedinečné…:-)
  Jinak Auroro, to, co jsi napsala ohledně té slávy a těžkostí s tím spojenými, je opravdu výstižné a velmi dobře napsané. Jde vidět, že máš v sobě moudrost, toho si Brumbál vážil:) Můžu se zeptat, z jaké jsi koleje?

 • odpověď na téma: Ůvahy jak to bylo dál po bitvě o Bradavice #3870

  Liberty
  Účastník

  Ahoj Clair, s tím Nevillem jako bystrozorem máš pravdu. Taky jsem to někde četla.
  Co se týče dětí Harryho a dalších, myslím, že děti hrdinů i záporáků to pak v Bradavických lehké neměly…

 • odpověď na téma: Tajemství třináctého poschodí #3749

  Liberty
  Účastník

  Nechci nic říkat Ambo, ale nevystřelil si z tebe někdo? Bradavice přece 13. poschodí nemají. Poslední je 7 a pak už je jen astronomická věž…Kdo ví, jestli ti Protiva nepřipravil tuto polízanici schválně…

 • odpověď na téma: Ůvahy jak to bylo dál po bitvě o Bradavice #3604

  Liberty
  Účastník

  Jinak, co se Bradavic týče, tak já osobně si představuju, že se všichni přeživší studenti i učitelé (a přidružení přátelé školy, rodiče atd.) dali dohromady a zahájili opravu hradu. Jelikož se jedná o HP, čili kouzelný svět, nejspíš se jim povedlo zvládnout to do začátku školního roku, možná ho trochu odložili, ale nijak zvlášť. Taky si představuju v hradu a na školních pozemcích velký památník s datem a jmény těch, kteří v bitvě padli. Podle mě, je datum bitvy o Bradavice od těch dob kouzelnickým státním svátkem.
  Taky si myslím že se rozběhla veliká “stíhací akce” na uprchlé smrtijedy. Malfoy unikl vězení jen díky tomu, že poskytl informace, které pomohli dopadnout některé uprchlíky. (napsala to J.K.R. ve článku o Malfoyových).
  Harry a Ron začali s kurzem na bystrozory, Herminona se vrátila do školy. Lee Jordan převzal místo po zesnulém Fredovi a pomohl Georgovi vést podnik.
  Co dalšího vás napada? 🙂

 • odpověď na téma: Příběh končí, my ne! #3595

  Liberty
  Účastník

  Tak, já jsem o dalších osudech Bradavic taky dost přemýšlela a něco jsem i četla. Ale asi bych na toto téma založila nové forum:-)

 • odpověď na téma: Test na patrona #3593

  Liberty
  Účastník

  Pomocí překladače mi to vyhodilo nesrozumitelnou větu. No, ale myslím, že to nejsem já, spíš si počkám na oficiální od J.K.R.

 • odpověď na téma: Test na patrona #3557

  Liberty
  Účastník

  No, já nevím. Mě vyšel v tom testu na patrona ježek a moc to na mě teda nesedí. Může mi někdo srozumitelně přeložit ty jeho vlastnosti, nějak jsem to nepochytila:-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (z celkem 12)