Test na patrona

Úvodní stránka Fóra Kouzelnický svět Test na patrona

Štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 41 odpovědí. Do diskuze (10 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Elisa Boot Elisa Boot a poslední změna je stará 7 let, 6 měsíců.

  • Autor
    Příspěvky
  • #3269
    Ambo
    Ambo
    Účastník

    Nevím kam to napsat, tak to píšu sem. http://www.gotoquiz.com/results/what_s_your_patronus – tady je odkaz na test jaký je váš patron, a je to na stejných stránkách jako ten starý test na koleje ze starého Pottermore 🙂 Mě vyšla liška.

  • #3273
    Aurora
    Aurora
    Účastník

    hmmm, mě vyšel VLK 😀 To je paráda. Lepší už by byl jen fénix nebo drak 😀 No jo, zajímalo by mě, jestli vůbec nějaký kouzelník nebo čarodějka měli za Patrona draka, nebo třeba baziliška či podobnou potvoru

    • #3274
      Ambo
      Ambo
      Účastník

      Hm, třeba Merlin nebo Grindewald? Musí to být asi veliký kouzelník, když Brumbál měl fénixe…

      • #3279
        Aurora
        Aurora
        Účastník

        To na velikosti schopností nezáleží, spíš na povaze, celkové nátuře člověka, na tom, na čem a na kom ti záleží. Protože měl Brumbál velice blízko k Fawkesovi, stal se jednoduše jeho Patronem. A podívej, jak k Patronům přisli třeba Severus Snape, Lily . . . Lily měla laň, protože milovala Dvanácteráka, Severus měl laň, protože miloval Lily. A Tonksové se Patron změnil, protože se zamilovala do Remuse. Expecto Patronum je jedno z nejpozoruhodnějších kouzel, s jakými jsem se v Harryho světě setkala

    • #3275
      Hesiona
      Hesiona
      Účastník

      Vlk by se mi taky líbil Ale moje kočka taky není špatná. 🙂 Vystihuje moji nejvnitřnější podstatu.

  • #3276
    Ridia
    Ridia
    Účastník

    Tak prý že mám ježka 😀 Stejně se nejvíc těším na to oficiální na Pottermore :3

    • #3277
      Aurora
      Aurora
      Účastník

      A myslíš, že nějaký oficiální kvíz na Pottermore bude? Protože mě přijde, že veškeré interaktivní blbůstky zrušili 🙁

      • #3278
        Ridia
        Ridia
        Účastník

        Měl by být, JKR ho zmínila v jednom článku, zhruba když spustili Moudrý Klobouk. Takže když jim to trvá tak dlouho, tak doufám, že bude ultramega propracovaný a bude tam ke každému obrázek a bude jich spoustu a tak.

        • #3280
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          No bylo by to parádní, dostat možnost udělat si ofiko test 😀

        • #3281
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Hm, třeba to bude úplně stejný jak na tom webu co jsem poslal, koneckonců, ten na koleje je taky úplně stejný jako na Pottermore 🙂

        • #3282
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          No jo, jenže ten rozřazovací test byl nejdřív na Pottermore a až pak se virtuálně rozšířil, ne?

        • #3283
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Asi jo, netušim 😀

        • #3284
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          …ale lištička mi asi zůstane 🙂

        • #3285
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          já se divím, že ti nevyšel cornwallský rarach, ty jeden podvratný živle!!! Už aby tady byla Piskoř a pomohla mi 😀 Mimochodem, už jste dovymysleli plán “Punťa, Hagrid, Maxime” ?

  • #3393
    Teki
    Teki
    Správce

    Zdar panstvo,

    potvrzuju informaci, že oficiální test na patrona se chystá – tým Pottermore to už dlouho slibuje v často kladených dotazech. Vaší konverzaci jsem přesunula do sólo tématu, aby šla najít náhodným návštěvníkem nálevny 😉 . Až příště si příště někdo nebude jistý, kam poustnout svou myšlenku, nebojte se pro ni založit nové téma 🙂

    • #3398
      Aurora
      Aurora
      Účastník

      Dobrý nápad, Teki. Ale kdyby to kdokoliv z nás zkonil, tak ty a Tut to napravíte 🙂

    • #3400
      Aurora
      Aurora
      Účastník

      Mimochodem, Teki, nevíš, kdy ten test spustí? Abych to neprošvihla. Na tohle jsem obzvláště zvědavá

      • #3422
        Teki
        Teki
        Správce

        Napravíme, ale je to vopruz 😀 Bohužel nevím, kdy test spustí, tuhle informaci ještě nezveřejnili. Ale hned, jak na to narazíme, dáme vědět!

        • #3430
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Jsi nejlepší 😀 Ale to ty víš 🙂

    • #3427
      Teki
      Teki
      Správce

      Jo a vyšel mi panter 🙂

      • #3433
        Aurora
        Aurora
        Účastník

        Dobře ty, taky jsem chtěla kočkovitou šelmu, vyšla mi šelma psovitá. Ale doopravdy jsem chtěla fénixe a nebo draka 😀

  • #3557

    Liberty
    Účastník

    No, já nevím. Mě vyšel v tom testu na patrona ježek a moc to na mě teda nesedí. Může mi někdo srozumitelně přeložit ty jeho vlastnosti, nějak jsem to nepochytila:-)

    • #3560
      Ambo
      Ambo
      Účastník

      No, mohl bych to přeložit do normálních vět pomocí překladače, ale to bys mi musel poslat ty vlastnosti.

    • #3564
      Aurora
      Aurora
      Účastník

      Já vím o ježcích toto:
      *jsou hluční
      *nejsou příliš opatrní, spoléhají se na své bodliny
      *jsou to vynikající lovci
      *jsou to velcí jedlíci, rostlinnou stravu nemusí
      *je to noční tvor
      *revírem se potuluje beze spěchu a zdánlivě nazdařbůh, proslídí kdejaký koutek, rozhrnuje listí a hledá něco na zub, jakmile zbystří kořist, vjede do něho čilost
      *ukládá se k zimnímu spánku
      *Je velmi odolný vůči živočišným jedům, takže klidně požírá i jedovatý hmyz, bez následků snáší žihadla vos i včel. Je známý případ, že ježka pobodalo kolem 50 vos a nic se mu nestalo. Nelekne se ani jedovatých hadů. Setká-li se se zmijí, opatrně se přiblíží a rychle se do ní zakousne. Rozzuřený had zaútočí, ale narazí na hradbu bodlin. Naježením předních bodlin si totiž ježek dokáže chránit i hlavu. Boj s hadem trvá někdy i hodinu, ale nakonec vždy zvítězí ježek. Po skončeném boji ježek zmiji sežere i s jedovými zuby. Pokud had ježka kousne do čumáčku, ježek v boji neustane, dokud nezvítězí. Ale po několika hodinách zajde. Někdy ale pouze oteče a uštknutí přežije. Odhaduje se, že je tak 40x odolnější než ostatní zvířata.

      • #3565
        Aurora
        Aurora
        Účastník

        takže se není zač stydět, je to úctyhodný lovec, nebezpečný nepřítel, odolnější než většina živých tvorů, včetně člověka

  • #3593

    Liberty
    Účastník

    Pomocí překladače mi to vyhodilo nesrozumitelnou větu. No, ale myslím, že to nejsem já, spíš si počkám na oficiální od J.K.R.

  • #6373
    Llyan
    Llyan
    Účastník

    NA POTTERMORE UŽ JE OFICIÁLNÍ TEST!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
    Mně vyšlo cosi jako “deerhound”, překladač mi to nechce sebrat, ale má to být nějaký pes…
    Ale řekla bych, že to není úplně věrohodné, ty otázky jsou na čas a já některým slovům nerozuměla 🙁

  • #6374
    Ambo
    Ambo
    Účastník

    Test je možná hezky udělaný, ale opravdu velmi rychlý. Nestíhal jsem slova házet do překladače a vůbec, vyšel mi Buldok (toho měl i Ron, ne?). Já osobně zůstávám u lišky. 🙁

    • #6375
      Llyan
      Llyan
      Účastník

      Ron měl foxteriéra. Ale no tak co, jsou to pořád psovité šelmy, ne? 😀 I já mám radši svého vlčího kamaráda.

      • #6380
        Piskor
        Piskor
        Účastník

        🙂 Já překládala jen jednou a v pohodě. Vyšel mi delfín, což mi, myslím, sedí. Teď jsem to zkoušela na svém novém profilu a vyšla mi vážka, což teda nesedí vůbec….

  • #6378
    Piskor
    Piskor
    Účastník

    Delfín, mně to sedí 😀
    Ale nadchlo mě grafické zpracování testu. Moooc pěkné 🙂

  • #6391
    Lizzie
    Lizzie
    Účastník

    Tak panstvo – celá natěšená jsem si udělala test a vyšla mi……..KOČKA! Čekala jsem sice něco jiného, ale o to víc si myslím, že je to kouzelnější, že Vám vyjde něco, co třeba ani nečekáte, nebo ani nechcete 😀 McGonagallová taky měla kočku, ne? Mimochodem – když tam mám napsanou i barvu – je to hodně důležitý prvek? Já jen že patroni jsou stříbrní, tak mě to jen tak zajímá 🙂

    • #6393
      Llyan
      Llyan
      Účastník

      Já nevím, na patronovi to asi nepoznáš, ale není kočka jako kočka. Modrý jsou domácí povaleči, klasický mourovatý jsou spíš venkovní… Jen odhaduju, nejsem znalec 😀 Každopádně, všimli jste si někdy, že Umbridgeová a McGonagallová mají obě kočku? Přitom nemají společného vůbec NIC. V Relikviích se o nich píše jen to, že ta Umnridgeové byla chlupatá a ta McGonagallové měla skvrny kolem očí jako brýle. Takže jo, asi to je důležitý 🙂

      • #6429
        Lizzie
        Lizzie
        Účastník

        No, Umbridgeová a McGonagallová jsou skutečně úplně rozdílné, ale možná o to jde – i rozdílné povahy můžou mít stejné (nebo aspoň podobné) patrony. Možná to je na tom ten nádech magie. Nebo taky je to tím, že si Umbridgeová patrona přivlastnila (viz článek o patronech). Tak kdoví…
        Ale můj patron se teda moc neshoduje s patronem ani jedné z čarodějek 😀

        • #6438
          Lizzie
          Lizzie
          Účastník

          Myslím, co se vzhledu týče 😉

        • #6442
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          A jaká je teda tvoje kočka? (promiň, prostě mě to zajímá) 🙂

        • #6448
          Lizzie
          Lizzie
          Účastník

          Černobílá 😀
          Jak vidím, tak máš méďu 😀
          Mohli ale na Pottermore ke každému patronovi napsat aspoň jednu typickou vlastnost 😀 Bylo by to pak pro čtenáře pochopitelnější a každý by věděl, proč zrovna tohle zvíře se k němu hodí. Jak už jsem říkala, kočku jsem nečekala a tak by mě to na sobě ohromně zajímalo a tak jsem si zkusila udělat test znovu. Jak je možné, že zase číča? Sice ne černobílá ale stejně se mi ty kočky začínají dostávat trochu pod kůži 😛

  • #6392
    Elisa Boot
    Elisa Boot
    Účastník

    Jâ mám orla!😃

    • #6395
      Llyan
      Llyan
      Účastník

      Pravá Havraspárka! Gratuluju! 😀

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.