Tajemství třináctého poschodí

Úvodní stránka Fóra Úvahy nad pěnou Tajemství třináctého poschodí

Štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 118 odpovědí. Do diskuze (5 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Aurora Aurora a poslední změna je stará 7 let, 9 měsíců.

  • Autor
    Příspěvky
  • #3731
    Ambo
    Ambo
    Účastník

    PMP! (Prosím Merlin Pomoz – obdoba SOS) Šel jsem se podívat do chodby rytíře Colla, tam, kam zabloudila Llyan a BUM! Ten zpitomělý duch Coll mě vzal se slovy “Bude legrace!” do východního křídla Bradavic! Lítám tady už přes hodinu! V téhle části hradu už nikdo dlouho nebyl, protože jsou tu samé pavučiny, rozbité a rozházené věci, rozvrzaná podlaha a děsivě prázdné učebny! PMP!
    Musíte mi pomoct lidi, protože kdybych neposlal mého věrného patrona s tímto vzkazem, je se mnou ámen! Je to tu děsivě tísnivě a NEJSEM tu sám! PMP! POMOCT!

    • This topic was modified 7 let, 10 měsíců by Ambo Ambo.
  • #3733
    Ambo
    Ambo
    Účastník

    Jenom ještě – je to TŘINÁCTÉ POSCHODÍ! Teď jsem našel informační ceduli… PMP!

    • #3734
      Piskor
      Piskor
      Účastník

      Ambo, už zase lítáš v průšvihu? Ach jo. Kdo tam je s tebou? Naše Yetti-girl? Nebo něco horšího? Ach jo, ja tam byla jen párkrát. Kde přesně jsi? Jdu tam za tebou… Ale asi počkám na Auri nebo Lly, abych se tam neztratila ještě já.

      • #3735
        Ambo
        Ambo
        Účastník

        Trčim v malé bažince u informační cedule 🙁

        • #3736
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Jo, tam jsem taky zapadla. Vydrž, záchranná akce je na pochodu.

        • #3737
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Llyan? Kde se sejdeme? U Jednooké čarodějnice?

        • #3738
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Laskavě DĚLEJTE už se po pás v bažině!! (Jdu do hajan, Čus Merlinus zejtra)

        • #3739
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Se snažíme! (Jinak ta tvoje povídka, nebo jak to nazvat je super. Mám přečtený asi 2,5 kapitoli a líbí se mi to. Ach jo, kdybych taky měla čas na psaní. A jinak, vynechal jsi Hestii, to i asi neodpustím, je to moje oblíbená řecká bohyně. A nakonec, dobrou :-))

        • #3740
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          (nevím v jaké je to kapitole, ale Rose tam říká, proč tam Hestiá není 😉 )

        • #3741
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          (ÁÁááá, tak to to musím dočíst :-))

        • #3748
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Moje nejoblíbenější řecká bohyně je Aurora 😀 Jinak Hestie byla nejlaskavější, pokud vím, tak byla vlastně jediná laskavá

        • #3757
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          -moje nejoblíbenější bohyní je Artemis. I když je to divné, zapřísáhnout věčné panenství, ale jinak je ok 😀 –

        • #3759
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          vlastně to ani tak moc divné není . . . prostě jí lezli chlapi na nervy, tak si z nich udělala boxovací pytel na hraní 😀 Ale jo, trošku divné to je 😀

    • #3747
      Aurora
      Aurora
      Účastník

      😀 Informační ceduli tady v Bradavicích?! Člověče, Ambo, ty jsi pořád samý malér! Promiň, že jsem tě nechala tak dlouho čekat (nebo spíš promiň, Piskoři, drahá přítelkyně), byla jsem na jednom soukromém večírku, kde tekla proudem tequila 😀 Přiletěl mi mudlovský kamarád z Mexika, museli jsme to shledání řádně oslavit. Promiň, Hes, já vážně obvykle nechodím za školu a rozhodně neutíkám ze školy v noci (aspoň ne bez Piskoře a Amba 😀 ), ale tohle byla výjimka 😀 Takže jak to vypadá s tím tvým malérem?! Ještě si hraješ na slečinku v nesnázích?! 😀

  • #3749

    Liberty
    Účastník

    Nechci nic říkat Ambo, ale nevystřelil si z tebe někdo? Bradavice přece 13. poschodí nemají. Poslední je 7 a pak už je jen astronomická věž…Kdo ví, jestli ti Protiva nepřipravil tuto polízanici schválně…

    • #3750
      Aurora
      Aurora
      Účastník

      Mě spíš přijde, že na všechny někdo použil matoucí kouzlo, protože já bych přísahala, že Bradavice mají víc poschodí než 7 😀

  • #3754
    Ambo
    Ambo
    Účastník

    Jistěže jich mají více než 7, vemte si, kolik je chodeb a jak jsou Bradavice veliké. A ještě – Auro, taky bys byla slečinka v nesnázích, kdyby ti hůlku ukrad střelenej duch Coll a trčíš po ramena v bažině 🙁 Laskavě POHNĚTE jinak máte po super party…a ještě tu hůlku!

    • #3755
      Aurora
      Aurora
      Účastník

      Duchové se nemohou dotýkat fyzických věcí, Ambo, jen jimi proplouvají. Nenarafičil to na tebe Protiva? Nebo někdo z tvých úhlavních nepřátel? Mě to spíš přijde jako nějaký vtípek na tvou adresu. Ale neboj, už běžím. Ale jestli mě kvůli tobě načapou, jak hákuju Dějiny čar a kouzel, pekelně si to odskáčeš!!!!! Kde přesně jsi? Ať tu nebloudím, třinácté patro je jako bludiště

      • #3756
        Ambo
        Ambo
        Účastník

        A to jsem zapoměl, hm, Coll je něco jako Protiva, takový ‘ducho-člověk’. A kdybys nevěděla kde mě hledat jsem FURT v tý bažince u info. tabule!! Kam bych asi chodil?! 😀

        • #3758
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Protiva není duchočlověk, je to poltergeist (nevím přesně, jak se to píše 😀 ). A v Bradavicích info tabule nejsou, pořád ti říkám, aby sis hlídal záda, poslední dobou se to rozmohlo matoucí kouzlo. Už jdu, jsem za rohem . . . Ježíši, ty ale vypadáš. Neříkal jsi, že jsi v té bažině po pás? Vždyť ti čouhá už jen hlava. Tak fajn, chytni se lana, Ambo!!!

        • #3760
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          *Chňap* Hele, auro, neni tamhle za tebou Protiva…?

        • #3761
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Ale prosím tě, nebuď paranoidní, to je jen Šedá dáma, dělala si o tebe starosti. Víš, že tě má celkem ráda, tak jsem ji požádala o pomoc. Pomohla mi tě najít. Tak dělej, drž se pevně, vytáhnu tě z toho sajrajtu

        • #3762
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Ááha, už jsem se chtěl leknout… To ti to trvá…

        • #3763
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Hele nemel, jo?! Uvědom si, že kvůli tobě hákuju a já NIKDY dřív nehákovala. Utíkám ze školy po setmění a toulám se po Bradavicích a bradavických pozemcích, ale za školu nechodím. Tak mlč a očisti se, jsi hrozně zaneřáděný! A dělej, Protiva se motá po 11. patře, jestli na nás dva přijde . . . no však víš, že na tebe má pořád pifku za to, jak jsi na něj svrhnul sud s dýmějovým hnisem, tohle ti jen tak nezapomene 😀 ale byla to podívaná, to ti tedy povím. Sakra! Slyšíš? Myslím, že se k nám blíží po schodišti. Dělej, vymysli něco!

        • #3764
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Jo, hm tak že… schováme se tam za to brnění – snad neobživne – a jestli se ukáže, že je to duch, je to v suchu. Jestli to bude Protiva tak si budeme jakože ´povídat´ s Krvavým baronem, to ho snad zastraší. Ale jestli to jsou naši yettiové… 🙁

        • #3765
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Ale houby, zapluj do té dívčí umývárny na konci chodby. Pohni kostrou. Tohle je určitě Protiva! Snad tam není nikdo, kdo to na nás napráší 😀

        • #3766
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Hm, když si tak odvážná, jdem do klučičí umývárny!! .-D

        • #3767
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          To nejde, v té se propadl strop, už jsi zapomněl? Jeden z tvých vtípků, Ambo. Nechal jsi tam bouchnout hromadu weysleovic rachejtlí a trošku se to vymklo. Dělej, zapluj do té holčičí! 😀

        • #3768
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Ahmg!@&!!asd![Đ[]xcf0+-?! Fajn. Ale obětovat se za tebe nebudu. Ty seš tady z Nebelvíru

        • #3769
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          😀 srabe

        • #3770
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          No problemo! Já Vás, slečno, ochráním 😀

        • #3772
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Ha-ha, už se válím smíchy. Taktika je taktika, rarachu zatrollená! No nic. Příště radši zavolám na pomoc Hes nebo Tut – s nima bych se radši mačkal ve zchátralé WC kabince, ne jako s TEBOU, že sotva dejchám 😀

        • #3773
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Nekecej, ty skřete zatrollená! Pořád si jen stěžuješ, najdi v sobě trošku odvahy a vzmuž se! A buď už zticha, Protiva je blízko! Nevymyslíme na něj něco? 😀

        • #3777
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Mám ještě to barvivo ze zlatých mrkví… 😀 Smícháme to s hnojůvkama – kapesní balíček vždy po ruce – a to teprv bude Protiva vidět, jaký je to bojovat s AMBEM mwuhahahahahahaah 😀

        • #3779
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Počkej, mě zbyla ještě jedna rachejtle z toho včerejšího mexického večírku, vystřel to na něj tou rachejtlí 😀

        • #3781
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Jasan! Hnojůvko-rachejtlo-zlato-bomba B-) Už se blíží… tři.. dva…

        • #3782
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          😀 to byla ale exploze 😀

        • #3783
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          No tfuj, to smrdíš tolik ty nebo Protiva? 😀

        • #3784
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          To myslíš vážně?! Rozhlédl ses vůbec po té kabince, kde se mačkáme?! Není tu spláchnuto! V tom spěchu prostě nebyl čas na hledání vhodné skrýše 😀 Fajnovko 😀 Ber to tak, že jsi zachráněn z bažiny, nikdo nás neodhalil a ke všemu jsme napálili Protivu. Tak si přestaň stěžovat a pojď na večeři. Je tak akorát čas. Mimochodem, musíme zjistit, kdo to na tebe narafičil, Ambo. Mě se to nějak nechce líbit. Tohle na Protivu nevypadá, takhle chytrý není, nemyslíš?!

        • #3786
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Souhlasím. Na tebe to nevypadá, to by jsi za mnou nešla… Že by ten Cocodak ze Zmijozelu? Minule jsem mu přičaroval žirafí růžky… Nebo že by takový ten hrbáč z Mrzimoru? Je o dva ročníky starší ne já a přece jsem ho v duelu porazil…hroznej ňouma…Nebo snad hrbáčocvo kámoš Frogg? Toho jsem uřknul, že udělal příšernou party. No, nevím 😀

        • #3787
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Já si spíš myslím, že to má na svědomí holka. Medúsa Mortová ze Zmijozelu. Před pár dny sis z ní dělal veřejně legraci a ještě jsi jí očaroval uši a obočí, vypadala jako skřet 😀 Ta holka je hrozná fiflena, muselo ji to strašně rozčílit

  • #3882

    Liberty
    Účastník

    Co se počtu poschodí týče, tak vycházím ze hry HP 5, kterou autoři vytvořili na základě spolupráce s J.K.R., a která naši školu pěkně vystihla. Tam je tuším poslední poschodí 7 (možná 8, ale víc ne) a pak už je jen věž, kde je učebna profesorky Trelawneyové a astronomická věž. Ale třeba počítají do poschodí i věže;-) (A nebo to jsou právě ty tajné chodby a tak je do hry záměrně nedali:))

    • #3886
      Aurora
      Aurora
      Účastník

      Mě se ti nezdá, že by Bradavice měly pouhých 7 poschodí. Čekala bych alespoň 12, a třináctka je navíc tak magicky “prokletá” 😀 Vždyť v knize je napsané, že poschodí je téměř nekonečné a že je v Bradavicích nespočet podlaží, z toho jsem usoudila, že jsou Bradavice mnohem větší

      • This reply was modified 7 let, 10 měsíců by Aurora Aurora.
      • #3892
        Ambo
        Ambo
        Účastník

        Ano, přesně takhle jsem uvažoval 😉

        • #3893
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo tak uvažoval. No vážně, v knize se píše o tom, jak moc jsou Bradavice velké. Navíc ta hra je uzpůsobená možnostem programátorů a taky délce té hry. Myslím, že Rowla s nimi třeba i spolupracovala na tom, jak by to vypadalo na chodbách a tak, ale že Bradavice ve videohře a Bradavice ve světě magie nebudou totožné.

        • #3894
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Ty jsi snad jasnovidkyně, nebo co 😀 Přesně tohle jsem si taky myslel 😀

        • #3895
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Já jsem jednoduše POTTERFIL 😀
          Mimochodem, Ambo, tu boudu na třináctém poschodí na tebe vážně někdo ušil. Slyšela jsem konec rozhovoru Medúsy Mortové a Claudia Notta. Podle všeho jsou nakrknutí, že ses odtamtud dostal a ještě ke všemu bez školního trestu. Mají v plánu další zákeřný útok a to již brzy.
          PS: Moc děkuji za ty bomby hnojůvky a křiklavě růžovou rok-trvající barvu. Můj megaútok na Protivu vyšel na jedničku 😀 Růžová smrdí!!!! 😀

          • This reply was modified 7 let, 10 měsíců by Aurora Aurora.
        • #3899
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Také bych řekla, že Braavice měly, ehm, mají:-) cca 10 podlaží, ale nelze to určit, neboť se občas nějaké přidá nebo ubere a nebo se samo vyskytne či ztratí 😀

        • #3901
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          . . . neboť Bradavice jsou živé 🙂 . . .

  • #3902
    Ambo
    Ambo
    Účastník

    Ha-ha, s takovýma trollama jako Nott a Mortová, na mě nechoď 😀 To třinácté poschodí se jim sice podařilo, ale jen proto, že jim pomohl Protiva. Co zas chystají, ti roztomilí holoubci? Na Notta pošleme Krvavého barona, a Medúsa ho bude jako vždy chtít zachránit a maj’ po pomstě 🙂 -Medúsa po mě na lektvarech vrhla samovybuchující mini kotlík, prý omylem. Tak jsem si na ní počkal s kouzlem ‘Gisgio!’ (vykouzlí krysí uši, ocas a zuby) No a na našeho Claudieho jsem “omylem” vylil ten fialový punč (co nejde z hábitu)-

    • #3903
      Aurora
      Aurora
      Účastník

      Krvavý baron ti nepomůže, je na sjezdu anglické mrtvé vyšší aristokracie. Medúsa a Claudius jsou každý zvlášť neškodní, ale pohromadě . . . ona chytrá a zákeřná, on násilnický a labilní, to je dvojka. A mýlíš se, právě jsem se dověděla, že to všechno spískal Claudius, žárlí na tebe. Myslí si, že mu běháš za Medúsou a vzhledem k tomu, jak je Medúsa nafrněná, uvěřila té Claudiově šílenosti že ji miluješ a snažíš se ji získat. Tady jde o Claudiovu čest 😀 Člověče, Ambo, ty se umíš dostat do maléru, to ti povím 😀 A ještě ke všemu se pustíš do křížku s největšíma magorama z pátého ročníku 😀

      • This reply was modified 7 let, 10 měsíců by Aurora Aurora.
  • #3905
    Ambo
    Ambo
    Účastník

    Když porazil druhák -já- šesťáka, ti blbci ze Zmijozelu jsou nahraní. Team ‘Claudmedús’, pomstichnivý, hrubí, lstivý, nafrnění a Merlin ví co ještě, jsou v křížku s teamem ‘Ambaurorpiskotut’, tak že už teď se můžou vzdát. 😀 Geniální mozek Amba + neutuchající odvaha Aurory = SUPER DVOJKA ! Mwuhahahahahahaha

    • #3906
      Aurora
      Aurora
      Účastník

      Takže tým Ambaurorpiskotut, jo? 😀 😀 😀 Ale jinak souhlasím, jsou nahraní. Nicméně, měli bychom si dávat merlinovatého majzla, aby se nám nedostali za záda, jsou zákeřní!!!

      • #3907
        Piskor
        Piskor
        Účastník

        Takže musíme byt zakernejsi 😀 😛 Muhahaha! Obludária, třeste se!!

        • #3909
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          😀 Dáme si to unisono??? 😀 Muhehehehehehe!!!!!!!!!!!

    • #3908
      Llyan
      Llyan
      Účastník

      Přidej i mě, mám s nima nevyřízený účty. Medúsa mě párkrát zamknula na záchodech a Claudík se mě pokusil uřknout cestou na přeměňování (zlatý živý brnění 😀 )

      • #3910
        Aurora
        Aurora
        Účastník

        Je třeba s nimi něco podniknout 😀 Měla by to být zábava, jen nás při tom nesmí chytit 😀

  • #3911
    Ambo
    Ambo
    Účastník

    Jj, tak že teď to je ‘Ambaurorllyapiskotut’ 😀

    • #3912
      Aurora
      Aurora
      Účastník

      😀 To zní jako nějaká nemoc 😀

      • #3913
        Llyan
        Llyan
        Účastník

        Jistě, jinak též známá jako pomstychtivé šílenství 😉 😀 muehehe

        • #3914
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Nebo taky jako Nejlepší Pobertovský Spolek (NPS) 😀

        • #3915
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Miluju tohle pomstychtivé šílenství!

        • #3916
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          My jsme založili jednu velkou šílenou nemoc 😀

        • #3917
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Nebo taky novodobé Poberty 😀

        • #3918
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          A jediný lék na ni je VELKOLEPÁ POMSTA A ABSOLUTNÍ DESTRUKCE 😀

        • #3919
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Joo! Jde se na ně. Uděláme Pobertům čest!

        • #3920
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Trochu plánování prosím! JAk jste říkali, jsou zákeřní. Musíme se na ně trochu připravit.

        • #3921
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Souhlasím s Piskořem. Chce to hodně chytrý, záludný, zákeřný a hlavně neprůstřelný plán. Pravidlo číslo jedna : Nikdy se nenech chytit 😀

        • #3922
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Touhle dobou hlídkujou trollové, naši známí fialovák a růžovka. Nechme to na zejtra, ještě musim dopsat esej o tom povstání skřetů pro Binnse:-) 😉 🙁

        • #3923
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Má pravdu, Claudius Nott s Protivou trajdají po čtvrtém poschodí. Sejdeme se zítra po vyučování pod dubem na břehu jezera, kde dáme hlavy a hlavně munici dohromady

        • #3924
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Mimochodem, Ambo, ten esej byl na dnešek! Jak to, žes ho neodevzdal včas?!

  • #3925
    Aurora
    Aurora
    Účastník

    AAAAAhhhh! Zrovna jsem cestou z knihovny potkala Medúsu. Připomíná mi rozkvetlou jarní louku. Na tu jsem taky alergická!

    • This reply was modified 7 let, 10 měsíců by Aurora Aurora.
    • #3927
      Ambo
      Ambo
      Účastník

      Hehe, já taky! Stupidní pyl 🙁

      • #3928
        Aurora
        Aurora
        Účastník

        No, tak to abychom se zbavili alespoň jedné alergie, nemyslíš?! Medúsa nám pije krev už dost dlouho!

  • #3940
    Llyan
    Llyan
    Účastník

    Lidi, zdá se, že Claudius má něco za lubem. Vrazila jsem do něj na chodbě před učebnou formulí (nedoporučuju). Někam se plížil. Zkusila jsem ho sledovat, ale ztratil se mi v té pavučině tajných chodeb. Co s tím uděláme?! (Doufám, že něco pěkně šťavnatýho, protože jsem kvůli němu porušila pár bodíků ve školním řádu a jsem stíhána McGonagallovou pod hrozbou školního trestu…)

    • This reply was modified 7 let, 10 měsíců by Llyan Llyan.
    • #3942
      Ambo
      Ambo
      Účastník

      Ach ano, vyzval jsem ho k souboji. Asi se tvářil dost napjatě, že? Já jsem na něj poslal Protivu, Filche, Norrisku, našeho známého trolla fialováka a růžovku. Doufal jsem, že ho vyřídí ale namísto toho se Filch a fialovák porafali, růžovka málem zašlápla toho kočičího smetáka a Protiva na všechny lil inkoust, tak že se ten hnusák zmijozelskej´ ztratil. Tak jsem alespoň na jeho “přítelkyni” Medúsu hodil Výbušný kotlík plné sladké fanfáry 😀

      • #3944
        Llyan
        Llyan
        Účastník

        Takže za to můžeš TY! Počkej až se mi dostaneš pod ruku! (Mimochodem, musela to být docela prča. Jen mě mrzí, že růžovka smetáka fakt nezašlápla, byl by klid.)

        • #3946
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          No, tak ještě provedeme něco Smetakovi, ne? Co treba ji obarvit na neonově zelenou? 😀 😛

        • #3947
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          To bylo velice neprofesionální, Ambo. Poslat na něj všechny ty cvoky. Vždyť víš, že jakmile se dostane do stejné místnosti Protiva s Filchem, je konec veškerým plánům, poněvač ty dva zajímá jen to, jak se navzájem zničit, což by nebylo špatné, kdyby to ovšem vyšlo. Jenže to nevyšlo a Filch teď od rána řádí jako smyslů zbavený. Houf prváků z něj měl před snídaní málem infarkt

        • #3950
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Ha, koukám, že asi nebudu jediná, kdo teď po Ambovi půjde… 😀 Těš se, Ambo! Muehehe

        • #3954
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          No když na to přijde, budu Amba krýt. Sice tropí neplechy, ale je s ním zábava a je to kamarád. Je zábava ho plísnit a sem tam (=hodně často) mu vynadat, protože vždycky něco vyvede a nedá si pokoj, nemluvě o jeho netaktnosti a neschopnosti nechat si některé poznámky pro sebe, ale když jde o důležité věci (záchrana Punti atd.), je na něj spolehnutí a vždycky pomůže. A navíc, kdo z nás si sem tam rád nevystřelí ze svých neoblíbenců?! Jsem pro každou legraci! Nebo skoro každou 😀

          • This reply was modified 7 let, 10 měsíců by Aurora Aurora.
        • #3951
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          To obarvení už je otřepaný, od začátku školního roku už pobíhala po škole modrá, růžová i zelená jako Popletalova buřinka… Co ji třeba proměnit v krysu? Myslím, že motáček Filchík by ji nemusel poznat, kdyby jí nezůstal kočičí ocas… Mohla by být sranda sledovat, jak se ji snaží ulovit.

          • This reply was modified 7 let, 10 měsíců by Llyan Llyan.
        • #3957
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Mo drsný, řekla bych. Co takhle jí oholit? To by mohla byt sranda 😀

        • #3959
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Sežeňte ji společnost, nějakého pěkného kocoura, co by se jí věnoval. A nebo seženeme psa, co by ji pěkně prohnal 😀

        • #4142
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          To je nápad. Co Chloupek? 😀

        • #4147
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Toho přestěhovali 🙁

        • #4150
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Kam? Vždyť to byl takový roztomilý chlupáček…

        • #4152
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          k sežrání 😀 čus merlinus

        • #4153
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Odvezli ho včera večer i s našema yettiama 😀

        • #4155
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          To vzali Tut jejího Punťu?!

        • #4156
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Jo, dost jí to vzalo. Ale Punťa byl úplně nepříčetnej co se týkalo jeho yetti-girlfriend… OKZA (Ochrana Kouzelnických Zvířat Anglie) jí ještě dlouho přesvědčovala, že v Tibetu jim bude lépe 😉

        • #4157
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          To asi jo. Kdoví, třeba se jednou dozvíme, že jejich děti dostali ocenění za to, že zachránili nějakou himalájskou výpravu před lavinou 🙂

        • #4160
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          To si živě dovedu představit vzhledem k tomu, jak probíhalo naše společné setkání v Zapovězeném lese, ale teď už fakt letím, čus merlinus

  • #4843
    Aurora
    Aurora
    Účastník

    Tak jo, drahoušku, Třinácté poschodí je tady a o Třináctém poschodí jsi uvažoval i jako o možném tématu do Příhod z Bradavic? Tak co????? No ták, Ambo, pusť nám pár drobečků!!!!

    • #4844
      Llyan
      Llyan
      Účastník

      Nenenenene, hlavně žádný spoilery! Nechme se překvapit… Ale taky se už třesu na další kapitolu! No, Ambo? 😀

      • #4845
        Aurora
        Aurora
        Účastník

        😀 😀 😀 drahá Lly, těmi pár drobečky jsem myslela pár kapitol, ale nechci na tebe nijak tlačit, Ambo. Tak kdy vyjde nová kapitolka? Nebo dvě? Deset???? Spoilery by měly být ze zákona trestné!!!! 😀 😀 😀

        • #4846
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Jak se ti Auro šikovně podařilo vyklouznot z toho, že ty “drobečky” byli řečené jako spoilery, že? 😀

        • #4847
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Spoilery těžko můžu požadovat, když jsi sám napsal, že nemáš šajna, o čem budeš příště psát, jen si tak vágně nadhodil třinácté poschodí. Takže těžko může autor spoilerovat, když sám nic neví. Ale už kolik dní z tebe tahám další kapitolu, nebo dvě, nebo deset. U mě je drobeček kapitola, protože buďme upřímní, každý z nás knihomolů nenávidí čekání a miluje otevřít knihu a jedním dechem ji zhltnout. Tak na mě nechoď s tím, že z něčeho vyklouzávám, když se tady topím zvědavostí a ty to schválně natahuješ, rarachu zatrollená!!!! Existuje jistá nepsaná dohoda mezi autorem a jeho čtenáři o tom, že příběh bude mít konec a já chci tvůj příběh znát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        • #4848
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          PS: Zvykni si na to, že tě budu denně prudit nejméně týden, protože jsem v posteli se zánětem průdušek. Fuj, v tomhle vedru! Takže budu nevrlá a protivná a neodbytnější než dřív!!!!! Naval pár stránek příběhu, kovboji, nebo na tebe pošlu nějaký ten bacil!!!!

        • #4850
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          😀 😀 😀 😀 😀 😀 Áha 😀 Ta to se omlouvám 😀

        • #4852
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Ambo, neprovokuj!!!!! Že tě zakleju? No, to asi spíš až mi bude líp. Chjooo

  • #4849
    Aurora
    Aurora
    Účastník

    No tak, Ambo, buď kámoš a pusť chlup. Copak nevidíš, jak tady s holkama šaškujeme a prosíme, jen abychom se posunuli v příběhu dál?!

    • #4851
      Ambo
      Ambo
      Účastník

      Neboj, už jsem začal a mám již 500 slov s tím, že pravděpodobně Třinácté poschodí bude na dvě části 🙂

      • #4853
        Aurora
        Aurora
        Účastník

        Neprozrazuj příběh 😀 Hlavně ať je to tu brzy, ať je to dlouhé, vtipné, svižné a napínavé 😀 jako vždycky, ale vážně na tebe nechci nijak tlačit, jen tě asi brzy samou nedočkavostí uřknu 😀

        • #4855
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Teď jsem sjel ze židle smíchy. Samou nedočkavostí mě uřkneš 😀

        • #4857
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          no jo, dusím v sobě nedočkavost, když mám rozečtený příběh a něco (NEBO NĚKDO!!!) mi brání v dočtení, je to jako s papiňákem, prostě se ve mě hromadí pára (kouzla) a já pak bouchnu . . . no a to uřknutí bude pouhá nehoda a náhoda 😀 😀 😀 nic smrtelného, doufám

  • #4854
    Aurora
    Aurora
    Účastník

    Mimochodem, dovolila ti Teki zkopírovat ten můj dopis nebo ne? A přibudou další dopisy, třeba od Hes, Teki a Tut, jejich dopisy by mě vážně zajímaly

    • #4856
      Ambo
      Ambo
      Účastník

      Ne, to ještě dnes přepíšu 🙂

      • #4858
        Aurora
        Aurora
        Účastník

        Víš, já si myslím, že máš opravdový talent. Čtenáře rychle vtáhneš do příběhu plného fantazie, upoutáš, pobavíš, překvapíš . . . líbí se mi tvá slovní zásoba a taky tvůj smysl pro tvoření slov nových. Zkoušel jsi nějakou pořádnou literární soutěž?

        • #4859
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Ne, jenom tu, jak jsem zde psal 🙂 a už jsem to opsal. Mělo by to tam být

        • #4860
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Nemrhej talentem, Ambo, a zkus další soutěže. Třeba by ti něco publikovali! Já bych si tvou knihu koupila

  • #4861
    Ambo
    Ambo
    Účastník

    Acchjo, poslední dobou tu není ani nový článek, ani anketa 🙁

    • #4862
      Aurora
      Aurora
      Účastník

      No to víš, zkoušky, státnice, obhajoby diplomek, přijímačky a venku se udělalo teplo, takže lidi poletují venku. Ale pravda je, že po anketách se mi stýská. A po možnosti ohodnotit článek hvězdičkami (klidně by to mohly být pinty máslového ležáku, už jsem to Teki navrhovala, ale podle mě je zavalená učením). Škoda, ankety by nás zabavily, nabudily a probudily by mnohé debaty, dohady, hádky a polemiki. Byla by to zábava

    • #4863
      Aurora
      Aurora
      Účastník

      Navíc nás tu celý den nechaly ty holky poblázněný úplně ale úplně opuštěný, všiml sis, Ambo? Lly se tu jen mihla a byla fuč, Piskoř je od včerejška nezvěstná, Hes pravděpodobně uvidíme někdy v polovině léta, až se zotaví z akademického vypětí, Teki se ukáže jen mimořádně a Tut . . . tu asi sežral drak, protože jsem o ní dloooouho neslyšela 🙁

      • #4870
        Llyan
        Llyan
        Účastník

        Tak pardon, že zítra absolvuju z baletu a mám nervy >:) 😉 Mimochodem držte mi palce, představení začíná 13:30, bojím se, že to potentuju…

        • #4871
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Neboj, to zvládneš 🙂 A budu držet palce 🙂

        • #4875
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          BALET?!?!?!?!?!!!!!????? U Merlina Lly, že ses pochlubila až teď. Budu na tebe myslet

        • #4876
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Moc děkuju 🙂
          No, psala jsem do dotazníku, že mám ráda tanec, ne? 🙂 A ani to není opravdový balet – jestli si myslíte, že umím piruety, rozštěpy a to všechno, tak jste vedle jak ta jedle – je to prostě tanec. Jenom se tomu odjakživa říká balet, nevím proč. Občas nacvičíme něco jako divadelní představení, akorát že tančíme; dělali jsme třeba Mauglího, Sněhovou královnu, nebo loni muzikál Kočky. Letos máme jen krátká čísla, náš ročník tančí Růžového pantera 😀 A navíc mám absolvák (bojim bojim)
          Pardon, vím že to nikoho nezajímá, potřebuju se vypovídat 🙂

        • #4878
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Klidně se vypovídej, nám to nevadí, tedy aspoň mě ne 🙂 Každopádně nezapomeň napsat, jak jsi dopadla 😀

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.