Příběh končí, my ne!

Úvodní stránka Fóra Kouzelnický svět Příběh končí, my ne!

Zvolené téma obsahuje celkem 277 odpovědí. Do diskuze (7 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Aurora Aurora a poslední změna je stará 7 let, 11 měsíců.

  • Autor
    Příspěvky
  • #3581
    Aurora
    Aurora
    Účastník

    Znáte ten pocit? Leží před vámi poslední kniha z celé série. Strašně moc chcete vědět, jak to dopadne, ale vlastně to zároveň vědět nechcete. Avšak neodoláte, samozřejmě! Knihu přečte a najednou je tu pocit naplnění a prázdnoty zároveň. Je skvělé vědět, jak příběh dopadl, ale strašně smutné, že nebude pokračovat dál. Já vždycky věřila, že konec příběhu nemusí být nutně konec definitivní. Jak myslíte, že probíhaly první dny po Bitvě o Bradavice? Jak skončil Kornelius Popletal? Kdo a jak dlouho myslíte, že dával/i dohromady Bradavice po té strašně neprofesionální demolici? V celé sérii je prostor pro zodpovídání nezodpovězeného a já jsem tak strašně zvědavá 😀

  • #3588
    Aurora
    Aurora
    Účastník

    Mimochodem, čirou náhodou jsem narazila na tohle a málem jsem z toho spadla ze židle 😀
    http://www.videacesky.cz/parodie-parody-youtube/the-onion-dalsich-sedm-filmu-o-harrym-potterovi

    • #3589
      Llyan
      Llyan
      Účastník

      😀 😀 😀

      • #3590
        Aurora
        Aurora
        Účastník

        😀 Někdo si z fanoušků dost dobře vystřelil 😀

  • #3595

    Liberty
    Účastník

    Tak, já jsem o dalších osudech Bradavic taky dost přemýšlela a něco jsem i četla. Ale asi bych na toto téma založila nové forum:-)

    • #3602
      Aurora
      Aurora
      Účastník

      😀 Mě asi nejvíc zajímalo to, jak u všech skřetů mohli dát do kopy Bradavice. Protože ta demolice byla skutečně značně neprofesionální.

  • #3603
    Aurora
    Aurora
    Účastník

    Brzy budou v Londýně hrát Harry Potter and the Cursed Child a já bych to tak moc chtěla vidět 🙁

  • #3607
    Ambo
    Ambo
    Účastník

    Já si myslím, že byli svoláni největší kouzelníci z Anglie, aby pomohli Bradavice opravit, koneckonců, jediné opravovací kouzlo by asi nestačilo. Kornelius se podle mého stal vyvrhelem kouzelnického společenství, jako štvaná zvěř se krčil v koutě. No, a v prvních dnech po Harryho vítězství byla určitě oslava zabití Vy-víte-koho. Musela být parádní. Vždyť tolik obávaný nepřítel byl nadobro pryč! 😀 A Umbridgeová… Buď (v nejlepším případě) byla vsazena do Azkabanu, nebo se Harry postaral o to, aby se sní stalo něco horšího než s Popletalem…

    • #3608
      Aurora
      Aurora
      Účastník

      😀 Ty vždycky myslíš na party 😀 Ale máš pravdu, ty oslavy musely být absolutně výbušné 😀 škoda, že jsme u toho nemohli být 😀 Neznáš někoho, kdo vyráží do Londýna na Prokleté dítě?

      • #3610
        Ambo
        Ambo
        Účastník

        Jel bych taky, ale jsem teprv (přiznejme si to) druhák v Bradavicích, a v mém blízkém okolí není nikdo takový velký potterfil, aby jel do Londýna aby viděl HP hru 😀

        • #3612
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          😀 škoda, byla by to podívaná. Doufám, že si to aspoň přečtu, pokud to vyjde knižně

        • #3687
          Hesiona
          Hesiona
          Účastník

          Zvlášť když ta hra má mít údajně dva díly, jestli je to teda pravda…

        • #3711
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Jojo, rozdělila to na 2 díly

      • #3613
        Piskor
        Piskor
        Účastník

        Nejspíš se budu muset spokojit s knihou… 🙁

        • #3619
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          bylo by fajn to vidět, ale mě by ani kniha neurazila, naopak

    • #3615
      Piskor
      Piskor
      Účastník

      A dokážu si představit, jak moc “nadsenej” z toho byl Harry

      • #3618
        Aurora
        Aurora
        Účastník

        😀 no jo, on tak “miloval” být středem pozornosti 😀

        • #3622
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Přesně!

        • #3625
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Hele, Piskoři, co to máš v za profilovou fotku? 😀 Přísahám, že jsem na to ještě nepřišla. Myš, jezevec, rosomák? 😀 No vážně, prozraď mi to!!!!

        • #3627
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Piskor, ne? 🙂
          Je to taková slovní hříčka 🙂

        • #3630
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          😀 vygooglila jsem to, Piskoř je sladkovodní ryba i malinký hlodavec (Rejsek obecný). Já pořád dumala, co že to máš v profilu za magické zvíře 😀

        • #3633
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Ano, přesně! Já jsem Piskoř (ta ryba – a neptej se, jak jsem k tomu přišla). Pak mi na některých prihlasenich na ruzne weby nešlo to ř, tak jsem tam dala r. No a pak jsem si náhodou všimla v atlasu savců toho rejska a tak mě to pobyvilo, že jsem si to nemohla odpustit. A pozadí je jasné – kolejní barvy 🙂

        • #3636
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          😀 člověče, tys ke své přezdívce přišla komplikovaně 😀 Mám ráda naše kolejní barvy, jsou příjemné na pohled

        • #3638
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Jj 🙂

  • #3611
    Aurora
    Aurora
    Účastník

    😀

  • #3614
    Ambo
    Ambo
    Účastník

    …a knižně to vyjde, ale má to být čistě scénář něco málo kolo 300 stran 😐

    • #3616
      Piskor
      Piskor
      Účastník

      Vím, ale lepší než nic

      • #3621
        Aurora
        Aurora
        Účastník

        přesně tak, doufejme, že to bude přeložené

        • #3624
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Tak to si asi ještě chvilku počkáme. Já asi zkusím prelouskat mezitím originál 🙂 Jestli ho teda seženu

        • #3628
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Myslím si, že originál seženeš o dobrý půlrok dřív než přeloženou verzi, ale Merlin to vem, stejně si to přelouskám. Nicméně, pokud a až se přeložená verze objeví, vystojím si klidně kilometrovou frontu, protože to nesmí chybět v mé knihovně 😀

        • #3629
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Naprosto souhlasím ve všech bodech obžaloby (nebo obhajoby? :-))

        • #3631
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          😀 tohle bude asi obžaloba 😀

        • #3634
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Taky bych to tak viděla 😀

        • #3637
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Dneska večer se tu ukáže Ambo, takže bychom mohli obžalovat i jeho . . . dejme tomu z neplnění předvolebních slibů. Tu velkolepou party nám slibuje už dobrý měsíc 😀

        • #3639
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Jo, a to ani nemluvím o těch příbězíh, co sliboval…

        • #3641
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          No ano! Přesně tak! Sliboval nám spoustu fantasy příběhů!

        • #3642
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          A skutek utek

        • #3644
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          musíme na něj přitlačit, blíží se víkend, je příjemné počasí, chtělo by to nějaký pořádný počin 😀 malé odreagování před blížícími se zkouškami

        • #3648
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Ano, ano, Ambo, těš se, brousíme si ne tebe hůlky 🙂

        • #3651
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Já vám dám ‘sliboval’ to vy jste si ‘slibovali’:-D

        • #3654
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Nekecej, slíbil jsi nám pořádnou party i fantasy příběh!!! 😀

  • #3649
    Llyan
    Llyan
    Účastník

    https://www.wattpad.com/story/68771187-al-sev-potter-a-zloděj-relikvií
    Takový hokus pokus ode mě… Pracuje se na tom, ale poslední dobou se mi do toho vůbec nechce 🙂

    • #3652
      Ambo
      Ambo
      Účastník

      Jo dobrý, jen bych trochu doplnil příslovce (nebo co to je) u vět, kdo něco říká, ale jinak v poho. A to “..se mi do toho nechce…” moooc dobře znám. Mám nápad, napíšu 20 strana BUM, chuť do toho je v tahu 😀

      • #3653
        Aurora
        Aurora
        Účastník

        Zrovvna dneska jsme o tom s Piskořem mluvily. Slíbil jsi nám fantasy příběh a my ho chceme!!! 😀

        • #3660
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Přesně, mě taky zajímá, co jsi vymyslel 😉

      • #3662
        Aurora
        Aurora
        Účastník

        No tááák, Ambo, pochlub se 🙂

      • #3695
        Piskor
        Piskor
        Účastník

        Jo, nedělej caviky a ukaž to 🙂 Docela mě to zajímá…

        • #3696
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          ale já opravdu nevím kam !!

        • #3697
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Možná to hodit na nějaký ff web (např. fanfiction.potterharry.net, nebo něco takového). Anebo se domluv s Teki, vždyť se s ní bavíš pořád 🙂

        • #3698
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          A nebo nám to pošli na mail 😀

        • #3699
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          😀 No, to asi jediná cesta… Protože ten Wattpad se mi tak protiví…

        • #3700
          Teki
          Teki
          Správce

          Z FF webů mám zkušenosti s http://www.potterpovidky.cz/, ale teď jsem tam koukala a trochu to tam umřelo. Zato na zmiňovaném fanfiction.potterharry.net to pořád celkem žije. Potom už jsem ff četla jen na cizojazyčných webech a na pár soukromých. To by také byla cesta, můžeš si udělat vlastní webovky a publikovat tam. Uděláme ti pak reklamu 😉 Ze serverů poskytujících stránky zdarma a jednoduše mám zkušenosti s Blog.cz a můžu ti o nich poreferovat. Dál je tu také Píše.cz, myslím, že ten by měl být lépe přizpůsobitelný a nabízet pár lepších funkcí, třeba zaheslovat si některé články. Ale zase nechci kecat, ruku do zložáru za to nedám…

        • #3701
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          ÁÁh, díky, to mi pomůže. asi si je založím… nijak zvlášť v tom teda zběhlej nejsem 😀

        • #3702
          Teki
          Teki
          Správce

          To je super! Určitě založ! Vím, že jsi člověk netrpělivý, ale vyplatí se věnovat nějaký ten den průzkumu nabídky. Člověk si tak nejen ujasní, co je k mání, ale i co vlastně od blogovací služby chce.

          Přijde mi super, že Píše.cz nabízí i jiné domény 3. řádu, než “*.pise.cz”. Třeba “*.blbne.cz”, nebo, jak koukám, ještě “sdeluje.cz”, “*.pismenkuje.cz” a další. Na Blogu máš, myslím, jenom *.blog.cz.

          Ještě mě napadá Blogger od Gůglu, to pak může vypadat třeba takhle: http://daioni.blogspot.cz/ a zřizuje se to přes Google účet.

          Kdybys potřeboval s něčím poradit, napiš mi na ceskyzpottermore@email.cz, ráda se zúčastním počátku tvé kariéry. Je to zajímavější, než se učit 🙂

        • #3703
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Já se hrozně omlouvám, teď se cítím naprosto hloupě. Já jsem to nakonec zrušil, on mi to ten můj křáp počítačovej nechce brát, tak že nic, ale díky že jsi se mi nabídla. Opravdu, já se teď považuju za trolla, jžš tohle je vrcholně trapný tohle… Promiň, promiň, promiň, promiň, promiň, promiň, promiň, promiň, promiň, promiň, promiň, promiň, promiň, promiň, (užij si to, neomlouvám se často 😀 ), promiň, ale mě to fakt nějak nefunguje nebo co 🙁 Kdyžtak jsem to teda dal na Wattpad: https://www.wattpad.com/story/71255504-charlie-wood-1-cesta-tmou Ještě jednou se omlouvám… To víte, se mnou je to hold někdy rarašský. -když tak, jestli to přežijete a neumřete nudou a přečtete to do konce, jen připomínka, na íčka se raději neohlížejte, je to napsaný a zkopírovaný z Wordu, proto jsou tam ty mezery a kdo má účet, rozhodně napište komentář …- (Teki fakt sorry 🙂 )

        • #3712
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Tak U Bezedného korbele vytvoříme salonek jen a jen pro umělecké fantasy počiny 🙂

        • #3717
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          To je taky supr nápad 🙂

        • #3744
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Máme tady mezi sebou umělecky aktivní a nadané studenty, kteří milují fantasy a magii, bylo by hezké mít volný přístup k jejich počinům, být prvními kritiky 😀

    • #3705
      Teki
      Teki
      Správce

      Rozečetla jsem první kapitolu. Tvoje povídka se mi hrozně líbí, Wattpad mi hrozně leze krkem 😀 A obdivuju, jak dokážeš v hlavě operovat s tolika postavami 😀 Weasleyovi se v kouzelnické Británii zasadili o hotový babyboom.

      • #3706
        Teki
        Teki
        Správce

        (Tohle bylo tedy adresováno Llyan.)

      • #3707
        Llyan
        Llyan
        Účastník

        Děkuju 🙂 No, přiznám se, že mám ve všech těch Weasleyových občas taky trochu zmatek…

        • #3713
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          mě se pletou jen dvojčata 😀 někdy

  • #3704
    Ambo
    Ambo
    Účastník

    Ježíšku na křížku, já to asi poslal špatně nebo co, tam je jenom 1 kapitola to nechápu, asi tohle je to správný nebo netušim https://www.wattpad.com/myworks/71255504-charlie-wood-1-cesta-tmou

    • #3708
      Llyan
      Llyan
      Účastník

      Už jsem na třetí kapitole a kdybych nemusela do sprchy, četla bych a četla a četla 🙂

      • #3714
        Aurora
        Aurora
        Účastník

        Mě to nechce pustit, nemůžu se k tomu dostat a já se k tomu chci dostat!!! Strašně moc se k tomu chci dostat!!! To je tak neféééééééééééér 🙁

  • #3716
    Ambo
    Ambo
    Účastník

    Zrovna teď mě začal někdo sledovat na Wattpadu, jmenuje se Darkfungirl a očividně je to nikdo z ČzP protože ta má překlady, které již tady byli přeloženy a dává je na Wattpad. Jenom chci vědět, kdo to je 🙂 A má na profilovce vlka…

    • #3718
      Teki
      Teki
      Správce

      Ty překlady jsou oba od Hes, tak ledaže by to byla ona… Už jsem jí psala. Představa, že to není ona a někdo to od ní sprostě kopíruje, mi hýbe žlučí.

    • #3742
      Aurora
      Aurora
      Účastník

      Jo kámo, já to taky nejsem. Ani se mi nepovedlo se k tvému dílu dostat a pořádně mě to vytáčí! Jinak já bych to taky nahlásila okamžitě. Bez pardonu! Tohle se nedělá. Je to makačka, Hes si s tím dá práci, holky betujou, a nějaká mrcha (jestli je to vážně holka) si to okopíruje a vydává za svou práci. Ne, vážně, nahlaste to ihned

  • #3720
    Hesiona
    Hesiona
    Účastník

    Nejsem to já, čestně. Od chvíle, co jsem tady, už jsem nikam nic neposílala ani nepublikovala.

    • #3721
      Teki
      Teki
      Správce

      Upozornila jsem autorku, že kopírovat by se nemělo. Snad to stáhne. https://www.wattpad.com/254235042-pottermore-cz-zv%C4%9Bt%C5%A1ovac%C3%AD-kouzla

      • #3722
        Hesiona
        Hesiona
        Účastník

        Prý “může tam být nějaká chybka, nejsem angličtinářka”. Ještě se tváří, že je to její! Já jsem teda taky fůru věcí už stáhla a kopírovala, ale nikdy jsem netvrdila, že jsem autor 😛

        • #3723
          Teki
          Teki
          Správce

          Na Wattpadu jde, koukám, nahlásit plagiátorství, tak jestli to nesmaže do pár dní, nebo jestli publikuje další naší věc, řešila bych to takhle.

        • #3724
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Já bych to nahlásila hned…

        • #3725
          Teki
          Teki
          Správce

          Nebo tak. Na druhou stranu jestli je to nějaká mladší holka, která je prostě trubka a nedošlo jí, že u každýho jejího kradenýho příběhu svítí čtenářům tlačítko “Nahlásit”, možná bychom jí mohli dát šanci… On ten nahlašovací formulář vypadá na celkem serious shit. Ale nijak zvlášť za ní bojovat jako nehodlám, měla by si to rozhodnout hlavně Hes.

  • #3726
    Ambo
    Ambo
    Účastník

    Já si říkal, že je to nějaký podezřelý. Já si teda myslel že je to Llyan, podle toho vlka, ale nějak mi to celé nesedí… Zkusím jí také napsat, a uvidíme 😐

    • #3729
      Llyan
      Llyan
      Účastník

      Jasně! Já mám na Wattpadu vlastní účet a rozhodně nic nekopíruju

  • #3727
    Teki
    Teki
    Správce

    Je to dobré, okopírované články už jsou smazané 🙂

    • #3728
      Hesiona
      Hesiona
      Účastník

      Tak to byla docela rychlovka. Asi fakt trubka…

      • #3730
        Ambo
        Ambo
        Účastník

        Ale určitě navštěvuje tyto stránky, protože krátce poté co jsem publikoval mé 4 kapitoly mě hned začala Sledovat a odkud by to všechno kopírovala? Asi se tě, Teki, lekla a dotvrdil jsem to já s tou mojí zprávou 😀 Neodepsala :/ Fakt troll …

        • #3745
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Hele, ty kecko, nemohl bys své příběhy dát sem? Vytvořit ve foru jedno místečko, kam bys to dával na pokračování? Nebo sem zkus ještě jednou vložit odkaz na ten web, kam jsi to uložil, podle reakcí ostatních to vypadá, že píšeš dobře, a vzhledem k tomu, jak dlouho jsem na to čekala, mě teď neskonale žere, že si to nemůžu přečíst!!!!

        • #3746
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Asi takhle, Llyan má sice v profilu vlka a mě vyšel jako Patron, ale tak tohle bychom neudělaly. Za by mě to nenapadlo, a kdyby, tak to neudělám bez dovolení. Ber to tak, že máš asi ctitelku. A nebo vážně píšeš moc dobře, tak mi ten tvůj příběh koukej přihrát, nebo budu ZLÁ!!!!!!!!!!!!!

      • #3743
        Aurora
        Aurora
        Účastník

        To byl tedy fofr, že tys ji vyděsila? Pod pohrůžkou kletby Cruciatus jde všechno 😀

        • #3774
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          https://www.wattpad.com/story/71255504 Tady to máš, nedočkavko .-D

        • #3775
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Děkuji, doufám, že se do toho tentokrát dostanu. Nikdy jsem na tomhle webu nebyla. Tyhlety mudlovské výmysly . . . 😀

          • This reply was modified 7 let, 11 měsíců by Aurora Aurora.
        • #3778
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Jenom připomínka, je to zkopírované z Wordu. Takové mezery jako tam mám ve Wordu nejsou – vše tam vypadá líp 😀

        • #3780
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          To nevadí, hlavně aby mě to tam pustilo 🙂 Jsem na to zvědavá, večer se pustím do čtení

  • #3956
    Aurora
    Aurora
    Účastník

    Ambo, kdy bude další kapitola?!?! ŠUP ŠUP!!!! Chci další pokračování!!!
    PS: Já ti dám složité myšlení holek (poslední kapitola)!!! 😀 Možná jen že kluci ho mají jednoduché, a proto nám sem tam (často) nerozumí 😀 No tááák? Kdy bude další pokračování?!

    • #3958
      Aurora
      Aurora
      Účastník

      Jsem napjatá jak kšandy, tak mě nenech čekat moc dlouho!!! 🙂

      • #3960
        Aurora
        Aurora
        Účastník

        Mimochodem, líbí se mi avatar u tvého profilu na wattpadu 😀 Sauronovo oko?!!?! Dost drsný!!! 😀

        • #3961
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Jj, je to Sauronovo oko. Pokud existuje v mém okolí kniha, která je fantasy, musím jí mít. Nešlo tak odolat Pánu Prstenů! 😀 I když, přečetl jsem jen první a do půlky i druhý díl. Docela by se hodilo to mladším čtenářům převyprávět (jasan, originál je nejlepší, a někdo na 101 % napíše, že je to tak), je to těžké na čtení. Ale filmy jsou bezva, zvlášť druhý díl Dvě věže je povedený. Rowla je fajn, jak má všechno vymyšlené do puntíku, ale Tolkien je v tomto ohledu 1.000x lepší. Historie a báje Středozemě jsou opravdu dokonalé. 🙂 Hobit jako kniha předchází Pánu Prstenů a tak je mnohem…pohádkovější, Tolkien se ještě tak moc nezaplétá do dějin Středozemě. Všechny tři filmové díly Hobita jsou snad stejně temné jako P.P., i když musíme uznat, že efekty a boje jsou obzvlášť vyvedené. 😉 Jedním slovem, já MILUJU fantasy 😀

        • #3962
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Myslela jsem, že máš Tolkiena celého načteného. Toho jsem zhltla dřív než Harryho Pottera 😀 Absolutně mě očaroval. Musíš to dohnat. Jinak máš pravdu. Dvojka je parádní. Miluju bitvu o Helmův žleb a akce všech entů a Pipina se Smíškem v Železném pasu je taky paráda!
          Jinak co se týče toho, že když se v tvém okolí objeví fantasy kniha, musíš ji přečíst, v tom jsem naneštěstí úplně stejná 😀 Jednoduše neodolám a prostě si tu knihu koupím. V tom jsem hrozná. Ale neodpověděl jsi mi na to nejdůležitější. Kde je moje pokračování?! Chci další kapitolu 😀

        • #3963
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          PS: Ano, máš pravdu, Rowla je výborná, ale Tolkien byl absolutní génius. Hobita psal pro svého malého synka. Pána prstenů psal na frontě a posílal to poštou domů 🙂

        • #3964
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          😀 Snažím se, ale mám nepříjemný pocit, že mě múza opouští 🙁 Jinak 6. kapitola bude zase trošku méně temná (ještě po tom, že jsem donutil Charlieho aby přiměl Sfinx aby spáchala sebevraždu, se mi zvedá žaludek) a objeví se Echó . PS: Pipin a Smíšek jsou prostě nej., a musím říct, že mě po chvilce Frodo přestal zajímat. Taky jsem se díval na YouTabu -sakra, jak se ten mudlovský vynález jmenuje?!- na vynechané scény, a hodně je jich s právě s Pipinem a Smíškem (doporučuji). Zrovna nevím přesně, co se stalo se Sarumanem v knize, ale v té jedné vynechané scéně spadl ze Železného pasu a napíchl se na meče dole u Gandalfa – malinko brutální. PPS: Helmův žleb a bitva o Železný pas, nejlépe popsané bitvy

        • #3965
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Tak to zaonač. Sfinga je přeci jen více méně nesmrtelné stvoření. Udělej to tak, že to nebyla sebevražda, jen dočasné zpískovatění, ona přeci nesnědla sama sebe, nenapsal jsi to tak. Prostě to zařiď tak, že to Sfinx ustála a ten dočasný pískovitý tvar byl jen trest za její nadutost (můžeš to brát tak, že třeba byla chráněná některým z bohů, něco jako královský glejt, který chránil ve středověku vyslance, diplomatická imunita 🙂 ).
          Jinak v knize je putování Froda, Sama a Gluma/Sméagola mnohem zajímavější a napínavější. O hodně jsi přišel. Všechny díly Pána prstenů mám v prodloužených bluray verzích 😀 Miluju prodloužené verze. U všech mých oblíbených filmů to tak je, takže když u kteréhokoliv z nich vyjde prodloužená verze, musím ji mít. Je to jako s knihami. Neodolám.

          PS:Ve filmu to chtěli nějak vyřešit, protože jim přišlo, že by bylo moc brutální, kdyby po tom všem v Mordoru museli hobiti přijít do Sarumanem a Červivcem zničeného Kraje, kde zotročili hobity. V knize museli naši 4 hobití přátelé bojovat až do konce, což byla docela tvrdá lekce vzhledem k tomu, co už měli za sebou. Musíš si to přečíst!

          PS2: Koukej svou múzu zase najít, kamaráde, já jsem netrpělivá 😀

          • This reply was modified 7 let, 11 měsíců by Aurora Aurora.
        • #3967
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Jinak já jsem nadšená, co se tvé fantazie týče. Ne že by mě to nějak překvapovalo. Už tak trošku znám tvůj průšvihářský styl 😀

          • This reply was modified 7 let, 11 měsíců by Aurora Aurora.
        • #3969
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Jo a mám jeden dotaz. Proč ty tři děti nejmocnějších bohů jsou kluci?! To ti došly holky nebo co?! 😀

        • #3971
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          …no, nevím, prostě mi to hned tak naskočilo 😀 Ale neboj, Charlie, až se dostane zpět do tábora, bude mít veliké překvápko 😀 a bude to holka 😀 😀

        • #3973
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Dobře, dobře, hlavně aby to bylo co nejdřív 😀 Nějak jsem se do toho začetla a já nenávidím, když nemůžu dočíst příběh do konce. Proto taky většinou nečtu tyhlety povídky na internetu. Protože už se mi mnohokrát stalo, že jsem se do nějakého příběhu zamilovala, a dotyčný autor se na to v půlce příběhu vykašlal 🙁

        • #3970
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Ach ano, je mi líto lidí, kteří fantasii nemají. Jinak nechci prozrazovat děj, ale jestli si vybavuješ báji o Narcisovi a Echó, poraď. Echó musela opakovat za trest od Héry každá poslední slova, co řekl někdo v její blízkosti, nebo musela opakovat jen co chtěla, nebo musela opakovat všechno? 😀

        • #3972
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Miluju starověké bohy 😀
          Echó tak dlouho zdržovala Héru, když sledovala Dia, aby odhalila jeho zálety u nějaké ženské, až Héra Ztratila Diovu stopu. Héra ji za trest vzala možnost mluvit, směla jen opakovat pár posledních slov jiných lidí. Ale to je jedna z možných verzí. Znáš starověk, každá báje a mýtus má více verzí, ale většinou se v základech shodují. Mimochodem, zrovna tahle chudinka Echó jednou narazila na nafrněného sebestředného Narcisa (řecky Narkissa), a zabouchla se do něj. Jenže ten hňup celé dny jen civěl na svůj odraz 😀

        • #3974
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Ejj, tys mi zkazila překvapení! 😀 To je hlavní děj příští kapitoly 😀
          Taky miluju řeckou mytologii, je božská a jsem asi jediný člověk v mém okolí, kdo si pamatuje všechny bohy (ehm, teda, ty hlavní) 😀

        • #3975
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          😀 Promiň, já nerada 😀 Každopádně já miluju starověké bohy. Nejen ty řecké, ale i římské, mezopotámské, keltské, vikingské a egyptské. Náš dějepisář na to byl vždycky dost vysazený, donutil nás se naučit celý seznam egyptských bohů, který čítal 2 tisíce jmen 😀 Byl to cvok, ale díky němu mám celkem slušnou průpravu a je to zábava. Starověk měl fajn bohy, měli lidské slabosti, dělali chyby, milovali, žárlili, nenáviděli a hodně intrikařili . . . prostě byli lidem blíž a byli tak nějak pochopitelnější 😀
          No a kdy bude další kapitola????!!!???!!! Noooo?!?! 😀 Sem s ní!

        • #3976
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Mě říkáš netrpělivý tvor, jo? 😀

        • #3977
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Protože jsi netrpělivý tvor. Já jsem netrpělivá jen trošičku 😀

        • #3978
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Malinko -,- Ještě, jestli máš ráda Řecko, vřele doporučuji sérii knih od Ricka Riordana: Percy Jackson, Bohové Olympu a Kronika Cartera Kanea. Ale takový čtenář jako ty, tos´ to musela už dávno číst, ne? 😀

        • #3979
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Jasně že to mám přečtené, dokonce to mám ve své knihovně 😀 Už jsme to spolu jednou probírali. To bylo ještě před Korbelem, v Návštěvní knize 😀

        • #3980
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Áha… to si nepamatuju 😀 Každopádně teď čtu Kroniku Cartera Kanea druhý díl a docela mě to baví. I kdy, na Percyho to nemá 😉 Pak ještě jenom, když jsem se dozvěděl co je Nico di Angelo, měl jsem chuť tu knihu prohodit oknem. Byl totiž mojí oblíbenou postavou 😀

        • #3981
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Proč? Uznávám, je to trochu komplikovaná postava, ale takové jsou přeci zajímavější. Za svůj původ nemůže. Má celkem slušně srovnané, co je špatné a co ne. A i když věří, že vše jde udělat i po dobrém, není žádné ořezávátko. Jasně, má v sobě i hromadu smutku, bolesti a asi i hněv, ale není divu. Zeus mu zabil mámu a chtěl zabít i jeho a jeho sestru, která nakonec stejně umřela. On měl své důvody, proč se zlobit, i když ne úplně spravedlivě . . . a že byl bouchnutý do Percyho, to bylo více než zřejmé 😀
          Jinak já teď čtu Kázání ohně od Francescy Haig. Myslím, že by se ti to líbilo

        • #3982
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Jasan, ale v tu chvíli… 😉 Prostě to byl šok.

        • #3983
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Pro něj to taky nebyla příjemná situace 😀 Ale uznávám, byl to zajímavý dějový zvrat. Tak kdy budu mít tu novou kapitolu?! 😀

          • This reply was modified 7 let, 11 měsíců by Aurora Aurora.
        • #3985
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Ty si snad ze mě děláš srandu?? 😀 Kapitola se nedá napsat z čista jasna za dvě hodiny -,- Tak napiš i něco ty, ne? Podle komentářů soudím, že máš fantasie víc než dost 😀

          • This reply was modified 7 let, 11 měsíců by Ambo Ambo.
        • #3987
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Jak už jsem párkrát napsala, doslova nenávidím word. Mám to ráda hezky postaru, papír a tužka 😀 Všechny mé příběhy jsou buď v mé hlavě a nebo na papíru v šuplíku. Navíc, když už jednou příběh rozečtu, jsem děsně netrpělivá 😀 😀 Takže teď počítej s častými dotazy, kdy bude pokračování 😀 😀

        • #3988
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Jó tak to jó 🙂 Mě to zase hrozně deptá na papíře 😀

        • #3989
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          😀 Tak mi určitě rozumíš. Já mám prostě všechno radši na papíru. I knihy mám radši skutečné. Ale když není zbytí a knihkupectví zklame, prostě si tu knížku stáhnu, třeba i v angličtině. Jak říkám, netrpělivost je má velká slabost a zároveň největší hnací síla, co mě žene kupředu 😀 Každopádně, líbí se mi tvé příběhy a mám ráda tvou fantazii. Je to trochu voda na můj mlýn, protože jak jednou začneš, já se chytím a příběh najednou ožije 😀

        • #3990
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Já jsem na papír psala strašně dlouho, jenže jsem přišla na to, že když tam uděláš chybu, není tak lehký ji opravit 🙂 Mimochodem Ambo, počítej s tím, že těch nedočkavců je víc… Je to totiž dost super!

          • This reply was modified 7 let, 11 měsíců by Llyan Llyan.
        • #3992
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          😀 Výborně, nejsem jediná. To jo, Llyan, ale i tak mám radši tužka a papír. A to, že chyby se tak hůř opravují je nejlepší motivace psát text správně 😀

        • #3993
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Ježíškunakřížku vy jste se na mě snad domluvili 😀 Moje první, asi tři příběhy jsem přepisoval z papíru do Wordu a pak jsem je tisknul. Tehdy to mělo jen dvě stránky 😀

        • #3995
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Doufám, že to tak nezůstane! 😀

        • #3997
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          souhlas

        • #3998
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          ..a nezapomeňte taky komentovat na QlWattpadu! To mi vždy zvedne náladu 😉

        • #4001
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          okomentovala jsem ti to, ale jen u poslední kapitoly, když jsem dočetla jedním dechem . . . jestli chceš, okomentuju každou kapitolu zvlášť

        • #3996
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          😀 Nedomluvily, ale klidně to uděláme, když tě to správně motivuje, že jo, Llyan?!?!

        • #3999
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Přesně!!! 😀

        • #4003
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          😀 Výborně, takže se, drahý příteli, připrav na týdenní dávku dotazů, kdy bude další kapitola 😀

        • #4005
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Hele, nechci, aby to vyznělo sebestředně, ale když se všechno točí kolem Charlieho a po Alovi nikdo ani nevzdechne, připadám si trochu odstrčená… No nic, asi píšeš líp, Ambo 😀

        • #4007
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Ty jsi taky na wattpadu? To jsem netušila. Pošli odkaz!

        • #4010
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Už jsem posílala, asi se to ztratilo v té změti odpovědí (zatracený mudlovský vynálezy)
          https://www.wattpad.com/story/68771187-al-sev-potter-a-zloděj-relikvií

        • #4011
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Fajn, dala jsem si tě do sledovaných. Registrovala jsem se jen kvůli vašim příběhům, tak mě nezklamte vy dva a koukejte psát!!! 😀 Mimochodem, píšeš, Llyl, že jo?

        • #4012
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Jasně že jo, akorát toho píšu víc zaráz (další zlozvyk 🙂 ) Nemůžu stíhat všechno najednou…

        • #4013
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          to není zlozvyk, jen praktičnost

        • #4009
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          😀 Ty seš ňouma Lly. Já jsem ti, myslím, názor psal a upřímně, měl jsem pocit, že už nepíšeš:-D

        • #3994
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Nejde o gramatické chyby, spíš si uprostřed psaní uvědomím nějakou nesrovnalost nebo něco, co jsem zapomněla napsat a už to nemám kam vrazit… Obvykle vymýšlím příběh za pochodu, prostě mě najednou něco napadne a musím to tam přidat.

        • #4000
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Tak s tím problém nemám. Příběh se mi zrodí v hlavě, píšu si poznámky a zkratky, a když mám vše náležité vymyšlené, všechno to napíšu do jednolitého příběhu 😀 Taky trošku posedlost

        • #4002
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Posedlost, to je to správné slovo! Dokonale mě vystihuje 🙂

        • #4004
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Posedlost má pár pěkných synonym, třeba cílevědomost 😀 Llyan, ty jsi taky Havraspár, že jo?

        • #4006
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Jojo 🙂 ale cílevědomost se mi asi vyhnula

        • #4008
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          O tom pochybuju, ono dost záleží na tom, nač svou pozornost soustředíš. Nejde jen o vzdělání atd., ale třeba právě i o knihy, psaní, jiné zájmy . . .

  • #4014
    Ambo
    Ambo
    Účastník

    No nic mí milý potterfilové a spisovatelé, já jdu do hajan se svou knihou 🙂 Musíte mi držet palce, máme psát závěrečnou esej na Bylinkářství a Dějinách čar a kouzel. 😀 Čus Merlinus

    • #4015
      Aurora
      Aurora
      Účastník

      Čus Merlinus

  • #4016
    Ambo
    Ambo
    Účastník

    Jéj, Lly, to jsem netušil že i nějaké holky mají rády Lego Ninjago 😀 Já ho ještě minulej´ rok doslova miloval a každou epizodu jsem viděl snad stokrát a vymýšlel jsem si pro ně nové obleky a příběhy 😀 Taky jsem je moc rád maloval 😀

    • #4023
      Llyan
      Llyan
      Účastník

      Konečně někdo!! 😀 Já je úplně miluju, jenom mě štve, že na to musím koukat v originále, protože český dabing nemůžu sehnat… Jestli to zruší a nahradí Nexo Knights, asi umřu 🙁 další posedlost

      • #4026
        Ambo
        Ambo
        Účastník

        No ono je to česky vlastně jen do to “Reboot”, že? 😉 Já tomu ještě v Aj moc nerozumím tak že… 🙁 A jenom, ze Zanea (můj oblíbenec) se stal nějakej titan-ninja?

        • #4040
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          No, nevím, jestli jsi viděl Rebooted… V další sérii se ninjové vydali zachraňovat Zanea, kterého někdo opravil, přestavěl a uvěznil 🙁 Jo a Cole je duch (5. série) – tím mě pěkně naštvali, to si vůbec nezasloužil 🙁

    • #4024
      Llyan
      Llyan
      Účastník

      Teď akorát čekám, až přeloží 6. sérii (je totiž fakt super!), abych mohla rozjet další příběh 😉

      • #4025
        Aurora
        Aurora
        Účastník

        Originální znění bývá obvykle nejlepší 😀 Ačkoliv někdy se dabing mimořádně povede a pak to zní lépe než původní znění. Třeba český dabing Harryho POttera je lepší, než originál, i když hlas Alana Rickmana je k sežrání 😀

        • #4042
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Jo, myslím, že originál zní líp, ale i tak – rozumím sotva půlku 🙂

        • #4051
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          😀 titulky???

        • #4053
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Kéž by udělali aspoň to 🙂

        • #4058
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          no a zkoušela sis je vygooglit? Třeba by se někde našly

  • #4017
    Ambo
    Ambo
    Účastník

    …tak dobrá zpráva, další kapitola: pravděpodobně zítra 😀

    • #4018
      Aurora
      Aurora
      Účastník

      … to není dobrý zpráva, nýbrž výborná, fantastická a nesmírně potěšující 😀

      • #4019
        Piskor
        Piskor
        Účastník

        Tak to vypadá, že si tady chováš pěkný stádo závosláků, Ambo! Tomu se říká manipulace. Ambo nás ted může vydírat povídko! 😀 😀 B-)

        • #4020
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Ne, to by mu strach nedovolil 😀 Moc dobře ví, že bychom mu parádně zavařili, my všichni 😀

        • #4021
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Ne, to by si nedovolil… Haha, co by si náš Ambo nedovolil? Ale máš pravfu, nestalo by mu to za to 😀

        • #4022
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Já si myslím, že náš Ambo moc dobře ví, kde je hranice, a zatraceně moc rád se po ní pohybuje, často tu hranici překročí (častěji, než by měl!!!), ale ví, kdy se má vrátit . . . nerada to říkám, ale zatím pokaždé včas dostal rozum 😀 A nebo mu ho Hes v čas vtloukla do té paličaté kebule 😀

        • #4027
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          -vynecháme to ‘paličaté’ že? 😀 –

        • #4028
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          ee, kdepak, to, že jsi paličatý, je neoddiskutovatelné 😀

        • #4029
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Ha-ha hi-hi ho-ho 😀 tak dobrej vtip jsem ještě neslyšel! 😀

        • #4030
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          že ty sis zase přihnul skřítčího vína? víš, že po něm se ti v hlavě všechno plete 😀

  • #4031
    Ambo
    Ambo
    Účastník

    Docela ti to minule slušelo s prasečím rypákem u madame Pomfreyové 😉 ^.^

    • #4032
      Aurora
      Aurora
      Účastník

      Kdepak, to byla Cleo de Nil, já skončila s vlčím ocasem 😀

      • #4033
        Ambo
        Ambo
        Účastník

        Já ti říkal, že se mi nemáš plést pod hůlku! 😀

        • #4034
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Promiň, kámo, nerada ti to říkám, ale zase se pleteš. Ten můj vlčí ocas byla práce Claudia Notta. Nějak se do toho našeho přátelského klání připletl ve snaze proměnit tě ve vlka, jenže ten hňup nejen že neumí pořádně kouzlit, on neumí ani pořádně mířit. Trefil mou zadýlku 😀 Ještě že je madam Pomfreyová připravená na všechno

        • #4035
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Ty to Medúsino matoucí kouzlo nějak nechce vyprchat! Já jsem trefil Clea de Nil krysím zaklínadlem, ty jsi zasáhla Claudia do perdele tím polovlčím kouzlem no a ty si se mi připletla do cesty když jsem chtěl zaklít opodál se hihňající Medúsu! 😀

        • #4036
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Motá se ti to v hlavě 😀 Za prvé, Cleo je holka 😀 Jako že Cleopatra de Nil z Nebelvíru. Za druhé, nezasáhl jsi ji krysím kouzlem, nýbrž prasečím. Skončila s prasečím rypáčkem. Já přičarovala Claudiovi parohy a kopýtka a ten hňup Claudius trefil mě místo tebe a přičaroval mi vlčí ocas. Medúsa se toho klání účastnila jen na začátku, když tě trefila tím matoucím kouzlem, což byl taky omyl, chtěla trefit Cleo 😀 Byl to trošku zmatek, pravda, ale ty jsi poslední dobou nějaký roztržitý. Děje se něco? Že ty myslíš na další kapitolu svého příběhu? V tom případě je to v pořádku 😀
          PS: Až si příště půjdeme zařádit, musíme si dát větší pozor na to, kde své klání uskutečníme. Medúsa a Claudius jsou nám poslední dobou nepříjemně v patách. Nějak se jich nemůžu zbavit

        • #4037
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Ne, bylo to úplně jinak, ale to je fuk. >.< Každopádně, zítra hrajete ve fanfrpálu se Zmijozelem, ne? Tak Medúsu sraž z koštěte 😉 Já ti budu dole fandit! Toho ňoumu Claudia vyhecuju proti Filchovi 😀

        • #4038
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Bylo to přesně tak, jak jsem to napsala 😀 Ale to nic, Ambo, ono se to zase hezky srovná, až přejdou účinky Medúsina matoucího kouzla. Matoucí kouzla jsou jediná, která jí skutečně jdou, takže je kolem sebe metá jako smyslů zbavená.
          PS: Podle toho, co jsem vyslechla na dívčích toaletách, vypadá to, že je do tebe Medúsa zamilovaná 😀 😀 😀

        • #4039
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          . . . a neboj, na zápas jsme připravení a máme v úmyslu Zmijozel rozprášit 😀

        • #4043
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          U Olympu, to si ze mě snad děláš srandu?! MEDÚSA? Omluv mne, jdu se vyzvracet! 😀 A když jsme u toho famfrpálu, nemá náhodou hrát Al Potter?

        • #4046
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Ach jo, to matoucí kouzlo byla asi síla co? Víš kolik je ve famfrpalovém týmu hráčů? SEDM! (A jen tak mimo hru -Al jde do školy až v září, ne? Pohybujeme se ve skutečném čase? )

        • #4055
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          😀 No jasně že jo, Al nastoupil v září roku 2015 😀

        • #4047
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          😀 No jo, kámo, Medúsa 😀 Jasně, Al i James jsou v týmu a jsou moc dobří

        • #4050
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Začínám v tom mít zmatek. Nezapomněl mi někdo říct, že mi Medúsa někdy mířila na záda hůlkou?

        • #4056
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Ta zákeřná mrcha míří do zad všem 😀

        • #4045
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Já už mám připravené červené vlaječky a pokřik 😀 A Ambo, asi sis ho spletl, mám dojem, že Al ani není v týmu… No, prostě to po tátovi nezdědil 🙂 Je to jedinej Zmijozelák, s kým se dá mluvit. Zato má hrát jeho brácha James, na toho se těším 😀

        • #4048
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          😀 Albus je v Nebelvíru, a i když je prvák, je v týmu, protože mu to jde skvěle. Zdědil to po tátovi stejně jako James 😀

        • #4041
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Vidíš, já zase slyšela, že už s ní Ambo dokonce chodí! Ale to je doufám blbost…

          • This reply was modified 7 let, 11 měsíců by Piskor Piskor.
        • #4049
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Upřímně, ani bych se nedivila, kdyby si z ní náš Ambo vystřelil 😀

        • #4054
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Mwuhahahaha, dík za super typ >:D

        • #4060
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Ty nepotřebuješ žádné typy, zvládáš ty koniny vymýšlet sám a s přehledem 😀

  • #4052
    Ambo
    Ambo
    Účastník

    (no já myslel, jalo že nastoupil letos) A Auro, jaký post vůbec máš? 😀 (musim, čus Merlinus)

    • #4057
      Aurora
      Aurora
      Účastník

      Al je teď v prváku a je to střelec, jako já 😀 James je vynikající chytač

  • #4059
    Llyan
    Llyan
    Účastník

    Já mám pocit, že má nastoupit až 2017, ale nevím…

    • #4061
      Aurora
      Aurora
      Účastník

      😀 V číslech se radši moc nehrabej, Llyan, to by tady půlka z nás ani nemohla být 😀

      • #4062
        Piskor
        Piskor
        Účastník

        Lly má pravdu, ale to je fuk. A Auri, v prvním ročníku se famfrpál nehraje, ne? Jen výjimečně, a pochybuji, že by Al (a Harry) chtěl byt ještě víc zvláštní. .. 🙂
        Čus Merlinus

        • #4063
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          . . . když famfrpál je vášeň 😀 (ale jo, časově má Llyan pravdu)

  • #4064
    Llyan
    Llyan
    Účastník

    Tak co zápas, Auri? 😀

    • #4065
      Aurora
      Aurora
      Účastník

      Bylo to brutální, ale vyhráli jsme 😀 Sice skoro celé mužstvo skončilo na ošetřovně (vlastně téměř celá obě družstva 😀 ), ale zvládli jsme to. Nebelvír ani Zmijozel si nezůstali nic dlužni co se řežby týče. Byl to velice kontaktní zápas 😀

      • #4066
        Piskor
        Piskor
        Účastník

        Sakra kontaktní. Ještě si chvíli kvůli tomu pobudu na ošetřovně. Bylo to falt drsný

        • #4067
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          😀 No jo, ale vyhráli jsme je a jako třešnička na dortu je, že jsme je v rámci soupeření zmydlili přinejmenším tak, jako oni nás a nečeká nás za to školní trest 😀

      • #4068
        Llyan
        Llyan
        Účastník

        Jojo, málem jsem si vyřvala hlasivky. Navíc se v řadě za mnou porvali dva kluci, takže jsem musela stíhat sledovat oboje 😀 Ztratila jsem kvůli nim jednu vlaječku, ale co, Nebelvír vítězí! Hráli jste skvěle.

        • This reply was modified 7 let, 11 měsíců by Llyan Llyan.
        • #4070
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Přiznej se, Llyan, že tys těm dvěma, co se za tebou porvali, taky pár ran naložila? Nebo se mi to z té výšky jen zdálo?! 😀

        • #4071
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Myslím, že si to zasloužili. .. 🙂

        • #4072
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          No jistě že ano, rvát se jako raraši místo toho, aby bedlivě sledovali náš zápas se Zmijozelem . . . taky bych jim pár ubalila, kdybych tedy zrovna neměla na práci hromadné válcování se mezi Nebelvírem a Zmijezolem 25 stop nad zemí 😀 Mimochodem, Piskoři, ta elegantní pirueta kolem Zmijozelské levé branky a ten následný gol, to byl tedy zásah, to ti povím!!!

        • #4075
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          To teda jo! Byli jste fakt boží. Potter chytil Zlatonku tak dva centimetry nad zemí, to bylo docela děsivý, jak se řítil dolů jako kometa! Viděli jste, jak se ten zmijozelský chytač tvářil, když mu ji vyfoukl přímo před nosem? 😀 A jak ten ohromný odrážeč odpálil Potlouk na Ala – myslela jsem, že je po něm, ale on se vyhnul úplně bez problémů! Fred Weasley pak ten samý Potlouk poslal na toho odrážeče a trefil ho do obličeje… Já miluju létání a famfrpál, ale hrát bych asi nemohla, na to nemám nervy 😀 Mimochodem, neví někdo, jestli už se Medúsa na ošetřovně vzpamatovala? Kdo ji vůbec sejmul? Viděla jsem jen, jak padá z koštěte…

        • #4077
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          To jo, ale pak na m kvůli tomu nasedli zmijozelsti odrážeci a tím posledním potloukem ke konci zápasu mě sundali z koštěte. Ještě ted mám kotník v háji 🙁

        • #4079
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Madam Pomfreyová nás dá rychle do pořádku a pak se jí zdejchneme na tu parádní oslavu v nebelvírské společenské věži 😀 Však ji znáš, určitě si nás tu bude chtít nechat přes noc

        • #4081
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Jo? To jsem neviděla, měla jsem dost práce s pacifikováním těch rváčů za mnou… Říkala jsem si, že tě po zbytek zápasu nikde nevidím, ale přisuzovala jsem to tomu, že ses ztratila v tom chumlu. Byla to fakt napínavá hra! Brzo se uzdravte.

        • #4083
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Rychlé uzdravení je v plánu, protože musíme slavit 😀

        • #4085
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Jasně 😀

        • #4073
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Nezdálo 😀 Jednomu jsem myslím zlomila nos, no co už… Pak jsem toho ale radši nechala, protože se nebezpečně blížila McGonagallová (naštěstí o mně nic nezjistila 😀 ) Mám pocit, že jeden z těch kluků byl Ambo, ale byl tam takový chaos, že si tím nemůžu být jistá…

        • #4074
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Kdepak, Ambo se rval na druhé straně tribuny se třema šesťákama ze Zmijozelu. A docela jim to tam dával, to se mu musí nechat. V jednu chvíli se tak ohnal, že sejmul loktem Medúsu. Ta megera sletěla o pár řad níž a přistála Křiklanovi na klíně. Rozchechtala jsem tak, že jsem málem sletěla z koštěte 😀 Borec!

        • #4076
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Jo? Já myslela, že Medúsa hraje… To se zase ulila, srabka?

        • #4078
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Ne, to hraje Medúsina sestra – dvojče – Gorgona. Celkem fajn jména, co říkáš?! Rodiče se na nich vyřádili 😀

        • #4080
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          No to snad ne. Ještěže nejsem z čistokrevné rodiny, za taková jména bych asi rodičům pěkně vynadala.

        • #4082
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Můžu jedině závidět. Já z čistokrevné kouzelnické rodiny jsem a v naší rodině se dávají zásadně jména starověkých bohů. Třeba chudák strýček se jmenuje Úranus. Ale vzhledem k tomu, jaký je to člověk, si takové pitomé jméno zaslouží. U nás doma se taky hodně prožívá genealogie a rodový původ. Smůla. Ještě že prázdniny trávím vždycky u Piskoře a nebo u Amba, protože doma bych to nezvládla, alespoň ne bez pořádné dávky trhaviny, nejlépe semtexu 😀

        • #4084
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Jo-oo oprázdninách musíš zase přijet :-)h

        • #4086
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          To si piš, že přijedu. Naši totiž plánují návštěvu strýčka Area. To se radši nechám zavřít na 2 měsíce s Medúsou v přístěnku na košťata!!!

        • #4089
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Jéje. Slyšela jsem o takových rodinách. Můžu jen děkovat mamce, že si vzala mudlu 🙂 U nás je to v pohodě. I když jsem musela strávit 5 let v mudlovské škole a nikdy jsem u nikoho na prázdninách nebyla, protože si všichni mysleli, že jsem divná, když dokážu otáčet stránkami v sešitě jen silou vůle 🙁 To jsem ještě nevěděla, že se to nesmí.

        • #4095
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          😀 mamka ti to neřekla, že se to nesmí, a nebo jsi to účelově zapomněla?

        • #4101
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Chápej, bylo mi šest, myslíš, že si něco takového zapamatuju? 😀 Ne, máš pravdu, prostě to byla sranda… Tehdy jsem to ochotně vyměnila za přátelství nějakých nudných mudlů.

        • #4114
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Mudlové umí být velice zábavní, jen jim musíš dát šanci 🙂

        • #4118
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Já vím, ale to neznáš moji bývalou třídu 🙁 omezenci

          • This reply was modified 7 let, 11 měsíců by Llyan Llyan.
        • #4133
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          ((( mé mudlovské já souhlasí, moje základka byla na odstřel, komplet!!! )))

  • #4087
    Aurora
    Aurora
    Účastník

    Kruci! Madam Pomfreyová na chvilku odskočila, tak jsem dočetla Maze Runner (Labyrint). Já nenávidím Jamese Dashera!!! Co to má jako znamenat!?!? To si jen tak zabije 2 hlavní postavy?!?! Co to je poslední dobou za pitomý zvyk zabíjet hlavní a hlavně nejoblíbenější postavy??!! Ti mudlovští spisovatelé se v podobných zvrácenostech nějak vyžívají! Piskoři, pojď, jdeme oslavovat. Potřebuju zapomenout posledních 100 stránek té mudloské knihy 🙁

    • #4088
      Llyan
      Llyan
      Účastník

      Harry přece taky umřel. Ale vyrovnalo se to tím, že pak zase obživl 🙂 Těším se, až bude hrát Havraspár. Až vyhrajeme, tak Ambo udělá tu největší párty, jaká kdy v havraspárské věži vypukla 😀

      • #4091
        Aurora
        Aurora
        Účastník

        Harry neumřel, umřela ta část Voldemortovy duše, která se v něm uchytila. Harry jen dostal na vybranou, jestli zemře a nebo jestli se vrátí zpět. Kdepak, hlavní postavy by umírat neměly. Třeba v Divergenci zabili Tris. S tím jsem měla taky problém. Tihleti mudlovští spisovatelé se nějak moc inspirovali Shakespearem. Ten taky zabil, na co přišel

        • #4094
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          No, to je fakt. Divergence mě taky pěkně dostala. Když si představím, jak mohli mít s Tobiasem krásnej život… 🙁

        • #4099
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Joj Otřeshruška je nejhorší (to je výraz naší Aj profesorky 🙂 )

        • #4102
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Jako Shakespeare? Kreativní 😀

        • #4104
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Taky bych řekla. Ale pořád se omlouvá, že to není uplne přesný, což má pravdu 🙂

        • #4111
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Jo, Shakespeare byl kreativní, a nejspíš trpěl nějakou depresivní poruchou vzhledem k jeho tragédiím . . . Jak říkám, psal dobře, ale zabil, na co přišel

        • #4106
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Působivý konec lze přeci napsat i bez toho, aniž by umřela půlka osazenstva (Harry Potter) a nebo hlavní postavy (Divergence, Labyrint). Podívejte na Tolkiena! Z hlavních postav umřel jen Boromir (prostě se potatil a podělal to, i když to nakonec trochu srovnal svou obětí) a Rohanský král Théodén. Zloduchy nepočítám. I v Hunger games jsem měla problém se smrtí mnoha postav (Rue(jenže ta musela zemřít), Cinna, Prim, Finick (ten hlavně!!!)). Napsat dobrý konec je umění a myslet si, že když vyvraždím hlavní postavy a nebo půlku všech postav, to je hovadina. Newt Scamander! To je spisovatel!!!

        • #4108
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Ještě nekric hop, třeba ho Rowla taky zabije…

        • #4124
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Ta řekla, že už o něm psát nebude, ale i kdyby, tak Harry má půlku života za sebou, oženil se, má práci snů, 3 děti . . . kdyby umřel teď, bylo by mi to líto, ale skousla bych to snáz, než kdyby ho zabila v bitvě o Bradavice, a myslím tím definitivně zabila 😀 ne to, jak byl Harry pár vteřin v limbu

        • #4127
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Já myslela Mloka 🙂

        • #4129
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Jojo, Mlok napsal super trhák 😀 A nikoho to nestálo život!

        • #4141
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          v aj originále je to Newt Scamander 😀 Nedávno jsem originál četla, tak mi to jméno naskočilo 😀

      • #4092
        Piskor
        Piskor
        Účastník

        Jo, ale proti nám nemáte šanci (neber si to osobně, jen mirna (ano, mirna) mezikolejni rivalita ) 😀

        • #4097
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          😀 Tak teď jsem spadla smíchy ze židle

        • #4098
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Myslíš?! No, uvidíme, kdo se bude smát naposled! (Já to klidně říkat můžu, nejsem v týmu, takže jestli prohrajeme, nebude to na mně – ne že bychom někdy prohrávali! Rozdrtíme vás!) A příště stejně hrajeme myslím se Zmijozelem. Rozemeleme ty chvástaly na zelenej prášek! 😀

        • #4100
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Budu fandit! 🙂

        • #4103
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          To doufám, protože já kvůli vám ještě pořád nemůžu moc mluvit, jak jsem skandovala “NEBELVÍR” 😀

        • #4105
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          🙂 😀

        • #4117
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Na příště tě naučím kouzlo “sonorus” na zesílení hlasu 🙂 Aby zůstaly tvé hlasivky ušetřeny návštěvy madam Pomfreyové

        • #4123
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          To zní užitečně, díky 🙂

        • #4109
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Já bych je nepodceňovala, hrají docela dobře . . . a nepoctivě 😀

        • #4122
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Stačilo rici jako zmijozelove

        • #4139
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          no ano, jsou poněkud osobití, že?

    • #4090
      Piskor
      Piskor
      Účastník

      Nemáš čist ty mudlovské báchorky. Lepší je ucebnice magických rostlin a tvorů 🙂

      • #4093
        Aurora
        Aurora
        Účastník

        😀 No jo, jenže mě knížka/učebnice vydrží na den nebo dva. Jsem hrozný knihomol 🙁

        • #4096
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          No jo, máš v tom pripade znalosti z učebnic přenášet do praxe 😀

        • #4107
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Ty víš ze všech nejlíp, že poctivě a usilovně trénuji . . . na živých terčích . . . na svých spolužácích . . . ehm těch neoblíbených 😀

        • #4110
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Neoblíbených? Kéž by jen to 😀 Všude, kde je řeč o knihách jsem i já 🙂 A s kým že to hrajeme příští tejden? Musíte to vyhrát!

        • #4113
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Se Zmijozelem. Musíme jim nakopat ty jejich slizký zadnice.

        • #4115
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Ááá, Ambo se probral 🙂

        • #4126
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Jo, kámo, výjimky přeci potvrzují pravidla. A buď upřímný, ta naše malá bojová klání tě baví zrovna tak mě jako tebe 😀 To je dost, že ses taky ukázal

        • #4131
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          No to jo, ale příště až přijedeš k nám, opovaž se proměnit náš sporák zase na prase! Taťka je sice čaroděj, ale pořád z mudlovské rodiny. Jsou to pro něj furt šoky! 😀

        • #4143
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Jo, až na to, že tvůj taťka nebyl v šoku kvůli tomu, že se jeho sporák proměnil na prase, ale kvůli tomu, že v té troubě se pekla večeře 😀

          • This reply was modified 7 let, 11 měsíců by Aurora Aurora.
        • #4146
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          No Auri, takhle mrzačit jídlo 😀

        • #4149
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Pořád lepší prase na grilu než nic, no ne?! 😀 Tak zatím, čarospolužáci, musím letět na hodinu čaropisectví 😀 Uvidíme se tu večer. Čus Merlinus

        • #4154
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Čaropisectví? To je volitelný předmět? Páni, začínám se těšit do třeťáku 😀 čus Merlinus

        • #4112
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Asi si budeme muset přidělat nepřátele, abychom se nenudily. Muhuhehuhe! (←to je ďábelsky smích)

        • #4116
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Mortová s Nottem nestačí? Ti nás zabaví dost, ne?

        • #4119
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Já ty svoje raději ani počítat nebudu 😀

        • #4121
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Áno, to víme, že ty si dokážeš udělat nepřátele i v Mrzimoru 😀

        • #4125
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          A to už je slušný výkon 🙂

        • #4137
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          to chce silnou dávku, aby sis znepřátelil Mrzimor 😀 ale to ty zvládáš hravě, Ambo

        • #4134
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Ty sis znepřátelil skoro celou školu, Ambo 😀

          • This reply was modified 7 let, 11 měsíců by Aurora Aurora.
        • #4136
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Ano? I s tím, co jsi mu přičarovala želví krunýř? 😀

        • #4138
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Kdepak, to byl ten hňup od nás z Nebelvíru 😀

        • #4140
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          Aha, takový ten nagelovaný mamlas?

        • #4145
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Jo, pořád na sebe cáká levandulovou kolínskou, sleduje se v zrcátku a slintá, když kolem projde Medúsa Mortová! Fakt, zrádce jeden!

        • #4148
          Llyan
          Llyan
          Účastník

          On fakticky jede po Mortové?! Asi si spláchl mozek do záchodu, pitomec jeden…

        • #4151
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          On ji doslova hltá, a nejen očima, fuj

        • #4132
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          prozatím stačí, ale Pikoř má v jednom pravdu, chce to novou zábavu . . . a navíc, uznej, když na naší škole nemáš nepřátele, děláš něco moc špatně a nebo hraješ na obě strany

        • #4130
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          😀 Na to začíná být moc teplo a blíží se zkoušky, nové nepřátele si naděláme zase až v září 😀 ti staří nepřátelé bohatě stačí, navíc vrcholí famfrpálová sezona

  • #4128
    Piskor
    Piskor
    Účastník

    Volá mě madam Ponferyová, musím jít (zatím mizím, ukážu se možná večer, čus Merlinus)

    • #4158
      Llyan
      Llyan
      Účastník

      Já už taky jdu, mám školní trest za to sledování Claudia (ŽE JO, AMBO) 😀 čus Merlinus

      • #4159
        Ambo
        Ambo
        Účastník

        Co zas já?! 😀 To byl tvůj nápad! ještě že jsem utek´… Hm tak čus, když mě tady necháte samotnýho 🙁 😀

        • #4194
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Víš, Ambo, drahý příteli, jak bych ti to jen řekla, abych neranila tvé jemné cítění . . . Asi takhle: Jsi nenapravitelný nezbeda s neuvěřitelným smyslem dostat se do těch nejneuvěřitelnějších malérů, přičemž většinu lotrovin máš na svědomí ty, a to, co na svědomí nemáš přímo, to zaviníš nepřímo, protože lidi k nepravostem navádíš. Pak se div, že se na tebe svede první poslední 😀 😀 😀 Ale my tě máme stejně rádi a pokaždé tě z malérů taháme, tak nebuď smutný 😀

        • #4196
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Ty jsi moje jemné cítění neranila ale rovnou zabila 😀
          A Auro čekám na tvůj komentář na Wattpadu v nové kapitole! I Lly je rychlejší než ty, a to ani nehraje famfík (fafrpál) 😀

        • #4198
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Promiň, Ambo, ale musela jsem se učit a oželet zábavu v podobě pokračování tvého románu 🙁 Zítra mám ale volno, žádné učení, žádné povinnosti, dala jsem si totiž volný den rozkazem 😀 Potřebuju to jako sůl. A až budu v tom komentování, napíšu ti něco ke každé kapitole, abys měl dostatek té čtenářské reflexe 🙂

        • #4199
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Hi-hi 😀 😀 😀 NKÚ, viď? To bych nechtěl… 🙁 😀

        • #4201
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Nechtěl, to mi věř 🙁 Ale na tvoje psaní si vždycky čas najdu, a moc ráda 🙂

  • #4269
    Aurora
    Aurora
    Účastník

    Tak jo, kamaráde, komentáře jsou hotové. Doufám, že budeš spokojený. A i když spokojený nebudeš, nic s tím nenaděláš. Smiř se s tím 😀 Poslední kapitolu si nechám na zítra, ať se mám nač těšit. Tedy jestli ti to nevadí. Mimochodem, i jsem tam hlasovala, už asi podruhé, tak doufám, že to nevadí a nebere se to jako protěžování. Ale což, klidně ať to jako protěžování berou 😀 Já se neleknu!

    • #4271
      Ambo
      Ambo
      Účastník

      Jé díky 😀 Jenom tu hvězdičku můžeš dát jen jdnou a když na to klikneš 2x tak se zase odebere 😉 😀

      • #4273
        Aurora
        Aurora
        Účastník

        A kruci! To abych to napravila 😀

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.