Odzbroj potterheada

Úvodní stránka Fóra Kouzelnický svět Odzbroj potterheada

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Haspajka Haspajka a poslední změna je stará 7 let, 3 měsíce.

  • Autor
    Příspěvky
  • #6924
    Haspajka
    Haspajka
    Účastník

    Nazdar všichni! Nevím, jestli kvůli takovéhle věci smím zavádět nové fórum, tak snad mě za to neukamenujete…Moje kamarádka objevila jeden projekt, který je sice v tuto chvíli v začátcích, ale myslím, že když ho podpoříme, může z toho být super věc. Jmenuje se to Odzbroj potterheada a jde vlastně o tohle: Zaregistrujete se na fóru a tam se přihlásíte k nějaké koleji. A potom můžete hrát. Vždy, když uvidíte někoho, kdo má na sobě něco s HP, vytáhnete svou hůlku (já zatím používám čínskou…) a odzbrojíte ho kouzlem Expeliarmus. V případě, že dotyčný taky hraje, vyměníte si přezdívky na fóru. Pak se ke střetu na fóru oba přiznáte a vítězi (jeho koleji) se připíší body. Pokud hru nezná, můžete ho přilákat a body získat také. Celé to vlastně má být k seznamování s ostatními potterheady. Pokud to někoho z vás zaujalo, tak odkazy jsou tady:
    Odzbroj Potterheada!
    http://odzbrojpotterheada.9e.cz/

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.