Návrh pro šílené štamgasty

Úvodní stránka Fóra Úvahy nad pěnou Návrh pro šílené štamgasty

Zvolené téma obsahuje celkem 22 odpovědí. Do diskuze (5 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Piskor Piskor a poslední změna je stará 7 let, 6 měsíců.

  • Autor
    Příspěvky
  • #5674
    Teki
    Teki
    Správce

    Přátelé (Ambo, Piskoř, Llyan a spol.),

    tak si říkám – nechtěli byste si založit nějaké vlastní PRGčko? Jakože na vlastním webu? 😀 Víte, fórum, to není zrovna platforma pro typ konverzace, jaký tu vedete vy. Vím, že jsme se bavili o tom chatroomu, ale říkám si, že ta vaše komunitka by měla dostat víc prostoru. Konec konců jsme web zaměřený na překládání věcí ze světa HP, který má náhodou svoje fórum, a nějaký monstrózní roleplaying… no, ne že by sem vůbec nepatřil, ale je škoda ho zahrabat ve fóru, kde už si ho kromě vás nikdy nikdo nepřečte.

    Co kydybste si založili nějaký web, uděláme z nich sesterské, dáme na vás hodně odkazů a tak. Tam byste si vystavěli ty všelijaké chatroomy, vytunili svoje postavy a vymysleli tu velkou šestikolejní školu. Třeba by to k vám nalákalo víc lidí.

    Nebo si to pojmete minimalisticky, jako vaší malou slejzárničku.

    Já vám ráda pomůžu a poradím, dokonce kdybyste chtěli mít vzhled nějak ve stylu ČzP, tak ho pro vás trochu upravím a dám vám ho.

    Ale prosím, fakt se nad tím zamyslete, podle mě to stojí za to =D

    Dík,
    Teki

  • #5789
    Ambo
    Ambo
    Účastník

    Jé Teki 😀 Už je nás tady přespříliš, viď? 😉
    No nápad by to byl dobrej, ale já nemám sebemenší ponětí, jak se to dělá. RPG je taky fajn, ale nemám s tím žádné zkušenosti – párkrát jsem to zkoušel na jiných webech, ale když jsem zjistil, že musím pročíst miliony stránek o pravidlech RPG, dost šeredně mne to odradilo. A pak ta slejzárna. To mi přijde jako dobrej nápad, kde bychom měl každý svou postavu,… A ta škola?
    Hele, takhle, mě by se to líbilo. Ale na rovinu, nevim jak nato. 😉 A co vy ostatní??

    • #5792
      Aurora
      Aurora
      Účastník

      Nazdárek, Teki, ty čteš ty naše bláboly? 😀 Je to jen takové hraní na ukrácení dlouhé chvíle přes prázdniny. Pochybuji, že nám to vydrží dlouho, vždycky vytvoříme nějaké forum, vyblbneme se tam, a pak jdeme o dům (forum) dál. Navíc, nevím jak ostatní, ale já a RPG hry a celkově počítače . . . zase až tak zdatná nejsem. Jen si tak hrajeme, ale jestli myslíš, že bychom to měli omezit, řekni a my poslechneme 🙂

      • #5797
        Ambo
        Ambo
        Účastník

        Myslím, že kdyby Teki měla číst všechny naše výplody fantasie, šla by jí hlava kolem 😀 A mimochodem Teki, bude zase ten přehled témat za tento měsíc??

  • #5793
    Aurora
    Aurora
    Účastník

    Mimochodem, kdo je u tebe šílený štamgasta?! 😀 Že tys myslela Amba? 😀

    • #5794
      Ambo
      Ambo
      Účastník

      Copak ty nevidíš to jasné (… .spol)? 😀 Šílený komentátorský tým čtyř pošuků potterfilů 😀

      • #5795
        Aurora
        Aurora
        Účastník

        já vím 😀

        • #5798
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Jasan 😛 😀

  • #5799
    Piskor
    Piskor
    Účastník

    Jo, myslím, že je to pěkný nápad, Teki. Nějaké zkušenosti s WordPessem mám, ale nic typo RGP nebo chatroom. Ale klidne by se to dalo zřídit, pokud bys byla ochotna pomoci. Chpu, že naše výplody fantazie by se měly zavřít do nějakého blazince 😀

    • #5800
      Ambo
      Ambo
      Účastník

      FAKT?! VÝBORNĚ! Tak to by se mi líbil kouzelnický profil, ale něco jiného než třeba Pottermore…nebo mě je to stejnak fuk, hlavně, ať něco je!!! 😀

      • #5802
        Piskor
        Piskor
        Účastník

        Hele, budu potebovat pomoc od vás 🙂 JÁ to NEUMÍM. Umím weby, ale obyčejný – ne nic takového jako tadyto. Takže jsme v tom společně. Ale jsem ochotna vzít si to pod křídla 🙂 😛

        • #5803
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          Áha ^.^ No se mnou se moc daleko nedostaneš 😀

        • #5804
          Aurora
          Aurora
          Účastník

          Zlato, já jsem těmihle záležitostmi docela netknutá, hotová tabula rasa 😀 No vážně, ani vlastně tak docela nevím, co to RPG hry jsou, to je jako že virtuální hra či co? Jako že vytvoříš animovaný svět, avatary a tak?

        • #5805
          Piskor
          Piskor
          Účastník

          Tuším, že něco takového by to melo byt 😀 😛

        • #5806
          Ambo
          Ambo
          Účastník

          RPG je tušim jednen velký chatroom. Zaregisteujete se tam, máte svou postavu, testy na koleje, učitele,… Prostě něco jako my tady

  • #5807
    Lizzie
    Lizzie
    Účastník

    Chápu to dobře, budeme moct hrát RPG hru? Wow! 😀

  • #5847
    Teki
    Teki
    Správce

    Ahoj,

    já vás nijak omezovat nebudu, jen si hrajte 🙂 Alespoň zatím. Ale jak říkám, jakmile by se někdo ujal iniciativy, ráda vám pomůžu cokoliv vybudovat.

    Auro, nečtu zdaleka všechny “bláboly” 😀 Ale sem tam kouknu, co se děje.

    Ambo, ty přehledy vydávat budu, ale protože nemám přehled, bude mi s nimi pomáhat Llyan, už jsme domluvené. Jen je teď kdesi pryč, takže Novinky z korbele vyjdou až začátkem srpna. Pokud by se ovšem zatím nenašla nějaká jiná dobrá duše, která by mi s nimi pomohla 😉

    Kdybyste si tedy dali dohromady nějakou představu, určitě se neváhejte ozvat!

    • #5875
      Aurora
      Aurora
      Účastník

      Teki, moc rádi ti s tím všichni pomůžeme, jen je trošku problém v tom, jak se tu sejít a dát to dokopy, jsme všichni rozlítaní 🙁 Ale něco vymyslíme. A musím tě upozornit, že číst naše bláboly je dobrodružství jen na vlastní nebezpečí, někdy jde doslova o zdravý rozum 😀 Doufám, že si užíváš prázdniny a že se tady zase ukážeš. Brzy 😀 Nutně potřebujeme pevnou ruku 😀

  • #5849
    Piskor
    Piskor
    Účastník

    Lly se nepochlubila 🙂
    No, dáme nejakou válečnou poradu a uvidíme.
    Auroro, das mi na tebe e-mail? Abychom kdyztak mohli psát pres mail. A Ambo, napíšes sem taky ještě ten tvůj? Nekde tu byl, ale nemám silu ho hledat…

  • #6387
    Ambo
    Ambo
    Účastník

    Tak co lidi. Co podniknem? Podniknem vůbec něco? Ale přiznejme si, cenu to nemá do té doby, že se ukáže Aura 🙁

    • #6389
      Piskor
      Piskor
      Účastník

      Ano, ráda bych, ale nyní je trochu hektické období. A budeme to možná muset nějak převymyslet, nevím… Až se ukáže Aura, tak dáme poradu ALPAy (LAPAčů či jak) a nějak to vymyslíme… 🙂

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.