A Very Potter Trilogy

Úvodní stránka Fóra Kouzelnický svět A Very Potter Trilogy

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel Katinka Katinka a poslední změna je stará 7 let, 11 měsíců.

  • Autor
    Příspěvky
  • #3286
    Ridia
    Ridia
    Účastník

    Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli jste někdo z vás měli možnost vidět tento úžasný kousek a co si o něm myslíte 🙂

    Pro ty co netuší, jde o trojici muzikálů: A Very Potter Musical (2009), A Very Potter Sequel (2010) a A Very Potter Senior Year (2013) od chicagské divadelní skupiny StarKid. Jde o vtipnou parodii knih a filmů, která je však neshazuje, naopak je na autorech i hercích vidět, jako moc díla JKR milují, tak jako my. A jelikož jde o muzikály, nesmí chybět hudba, z velké míry napsaná Darrenem Chrisem (Glee), která je naprosto famózní a jejich texty se vám vryjí do stejně jako jejich nesmrtelné hlášky. Takže pokud se chcete od srdce zasmát, a možná nechat zkápnout nějakou slzu dojetí, připravte si 9 a 3/4 hodiny (fakt! je to 9,76!!) a zkoukněte je na serveru videačesky.cz s českými titulky 🙂

    • This topic was modified 7 let, 11 měsíců by Ridia Ridia.
  • #3361
    Teki
    Teki
    Správce

    Jasně, tuhle trilogii znám a miluju! Vlastně musím přiznat (a tohle bude znít asi fakt divně), že právě tenhle počin mě před lety přiměl přečíst si Harryho Pottera. Do té doby mě knihy paní Rowlingové moc nezajímaly =D . No, je to dávno…

    Všechny ty díly jsou skvělé, ale nejradši mám asi jedničku a trojku. Jednička je prostě klasika a trojka má úžasný písničky, všemu vévodí Ronův Sidekick. Ten úplně vystihuje celý jeho život =D. Taky mě dost baví Scarfy, šála sexuálních preferencí, kterou studenti dostanou přes hlavu hned po Moudrém klubouku. A celý je prostě TOTALLY AWESOME =D

    • #3390
      Ridia
      Ridia
      Účastník

      Až tady všechny donutím, aby tuhle úžasnost zkoukli, tak založím téma ‘kam si myslíte že by vás zařadil šála sex. preferencí’ 😀 Jinak já miluju od StarKid úplně všechno 😀 a pořadí oblíbenosti této trojice se různí podle nostalgie 😀 Jinak za mě nej postava Voldemort (Joe <3 ^//////^), a písnička asi staré dobré Goin’ Back to Hogwarts, taky mám ráda Coolest girl a I was, ale pak i takové na které se často zapomíná, jako třeba Voldemort is going down 😀

      Viděla jsi na youtube ty kousky, které museli vystřihat, aby neměli problémy s WB? Sposta těch vtipů už je hoooodně přes čáru, ale jsou boží 😀

  • #3389
    Aurora
    Aurora
    Účastník

    Já to zhlédla na youtube teprve před pár týdny (cca 2 – 3 měsíce nazpět). Narazila jsem na to náhodou. Ale je to pro silné povahy, protože se vám při sledování tohoto počinu může stát pár divných věcí, například že si silně zamilujete Voldemorta 😀

    • #3392
      Ridia
      Ridia
      Účastník

      A pak i pár ne tolik divných věcí, jako že budete Umbridgerovou nenávidět více než kdy předtím 😀

  • #3646
    Katinka
    Katinka
    Účastník

    AVP jsem viděla už několikrát. Od Starkid mám ráda většinu jejich projektů, ale Very Potter je prostě nej 😀

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.