A co bude dál??

Úvodní stránka Fóra O Česky z Pottermore A co bude dál??

Štítky: , ,

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel Aurora Aurora a poslední změna je stará 4 roky, 3 měsíce.

 • Autor
  Příspěvky
 • #6341
  Ambo
  Ambo
  Účastník

  Jsem doopravdy velmi netrpělivý člověk!
  Na začátku odstartování nového webu jste nám slíbili ankety, mnoho nových článků, lepší web,…a kde nic tu nic! Je tu mrtvo jako v hrobě! Ankety byli naposled v roce 2014! Články chápu, ale i tak…A co stránka o autorech? 🙁

 • #6344
  Ambo
  Ambo
  Účastník

  …jinak tedy děkuji za prima urovnání na profilu.

 • #6347
  Teki
  Teki
  Správce

  Ahoj,

  mým hlavním cílem, když jsem web předělávala, bylo udělat ho funkční a smysluplný, zpřehlednit obsah. To se povedlo. Ankety nejsou, to je pravda, ale ani si nějak nedokážu vzpomenout, že bych slibovala, že budou 😀 . Nové články ale přidáváme, dokonce se hodně blížíme stavu, kdy už nebude co překládat (vyčerpáme celé Pottermore a budeme čekat na nové články). Lepší web – myslím, že nová templejta a struktura jsou lepší než to, co tu bývalo dřív… Jakože fakt jo 😀 . Stránka s autory je složitější, souvisí s rozšířenými uživatelskými profily a je to práce na delší dobu.

  Pak je tu ta skutečnost, že konkrétně z mojí osoby už větší iniciativa vážně nevzejde. Už v jednom z dřívějších článků jsem předesílala, že být šéfem vydávání mě nebaví a nenaplňuje, je to fakt, za který se nestydím a netajím ho. Bohužel nemáme momentálně nikoho, kdo by to dělat chtěl (ne že bychom se už po někom ptaly, spíš jsme si to s Tut nedávno teprve uvědomily).

  Držíme tedy ČzP v chodu, já pomalu pokračuju ve svém Pat-Matovském “webdesignování” (což je činnost, která mě naplňuje a baví), ale do oblak tenhle projekt střílet nebudeme. Jednoduše proto, že na to ani jedna nemáme (sílu, chuť, čas).

  To neznamená, že to tu balíme, jen prostě nečekej zázraky.

  Nebo se staň naším šéfredaktorem a ty zázraky udělej 🙂 .

  Tolik za mě, možná se tu ještě vyjádří Tut. Každopádně díky za zpětnou vazbu.

 • #6386
  Ambo
  Ambo
  Účastník

  Ahoj Teki,
  a děkuji za odpověď. Jsem rád, že jsme si to takhle ujasnili.
  Abych řekl pravdu, to slibování anket úplně přesně nevím jestli jste někde psali, ale spíš asi ne; prostě jsem si to vsugeroval a doufal v to. Upřímně, docela jsem se na ně těšil, ale to je fuk. 🙂
  Jinak děkuji za nabídku postu šéfredaktora, ale nedával bych to fyzicky, ani psychicky. Já s technikou moc kamarád nejsem a myslím, že by celé ČzP skončilo jako jeden velký, odporný a život kazící počítačoví vir.
  To jsem nevěděl, že je vyčerpané téměř celé Pottermore, za to se omlouvám.
  Na autory se upřímně těším 😀

  P.S.: pevně doufám, že tohle všechno nevyznělo, jako že “já borec, ty blbec, já udělat líp, pak si na hlavu olej lít” – tedy jinými slovy, že Vás nějakým způsobem kritizuji. Není to pravda, moc Vás obdivuju. Jak jsem již psal, jsem vážně netrpělivý člověk…

 • #6470
  Aurora
  Aurora
  Účastník

  Nějaká anketa by byla zábava 😀

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.