Webcastové vydávací kouzlo – finále se blíží!

Milí čtenáři,

naše devítidílná série překladů rozhovoru J. K. Rowlingové pro Scolastic se blíží ke konci a snahy vyřešit naši hádanku se už zřejmě utopily v kolektivní frustraci. Nevěšte hlavu a oprašte své dávné snahy, do vydání posledního Webcastu ještě nějaký čas zbývá a to by bylo, aby to nějaký Havraspár nerozlouskl!

Pokud jste nově příchozí, nebo už jste na všechno raději zapomněli, připomínáme, jak zněla naše otázka. Když jsme v září začínali vydávat sérii Webcastů, zajímalo nás, jestli uhádnete, podle jakého pravidla volíme data, kdy články přidat na web. Objevilo se už několik zajímavých čtenářských teorií, ovšem správné řešení stále čeká na svého odhalitele.

Hermiona to samozřejmě věděla hned a protože už nevydrží nepodělit se o své vědomosti ani o den déle, připravila si pro vás malou nápovědu.

Nápověda #1

hermiona-všechno-vi

“Je to TAK jednoduché! Tušila jsem to už dlouho předtím, než to vůbec začali vydávat. Podívejte, vypsala jsem vám všechny dny, kdy na Česky z Pottermore vyšel Webcastový článek:

9. září
24. září
8. října
23. října
6. listopadu
22. listopadu
6. prosince
22. prosince

Už víte?

A ještě něco. Pokud se rozhodnete správné řešení uhádnout v komentářích, pošlete svou zprávu pomocí patronova zaklínadla přímo Teki a Tut, abyste ostatním nezkazili hlavolámání! Je to jednoduché, stačí pod komentovacím formulářem zaškrtnout příslušné kouzlo.”

Podobné články

13 komentářů k Webcastové vydávací kouzlo – finále se blíží!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *