Anketový duel: Dolores vítězí!

dolores a mozkomor

Portrét vítěze hlasování o nejodpornějšího zlosyna na sebe sice nechal dlouho čekat, ale máme ho tu! Prosím potlesk pro Dolores Umbridgeovou, jediného tvora na světě, jehož polibku se bojí i mozkomoři!

Měsíční anketa se lehce zvrhla v čtyřměsíční, což byla možná trochu nuda, ale podařilo se nám nasbírat neuvěřitelných 194 hlasů a máme tak poměrně důvěryhodný průzkum veřejného mínění. S poměrem hlasů 3:1 pro Dolores zkrátka není pochyb, že je tou nejslizštější ropuchou celé ságy. Gratulujeme!

A samozřejmě také děkujeme Vám, hlavně za vaší velkou aktivitu v sekci komentářů. Objevily se zajímavé tipy na další ankety i zapomenuté záporáky. Osobně jsem velice ráda za komentář odsuzující Severuse Snapea jako největšího padoucha, protože takových názorů se po reklamě na Always neobjevuje mnoho a je to příjemná změna po těch slintajících zástupech fanynek, nepřipouštějících si možnost, že by jejich černovlasý princ někdy ublížil mouše*). Mezi dalšími zajímavými návrhy se dále objevili například Dolohov nebo Šedohřbet.

Zde si můžete prohlédnout výsledky hlasování:

Který záporák byl horší?

  • Dolores Jane Umbridgeová (74%, 143 Hlasů)
  • Lord Voldemort (26%, 51 Hlasů)

Celkový počet hlasů: 194

Nahrávání ... Nahrávání ...

Pro dnešek se loučíme a přejeme krásný zbytek prázdnin! Přišla někomu z vás sova?

S pánem Merlinem,
Vaše Teki

*) Pšššt, mí milí spoluzbožňovaši profesora lektvarů, ať nás nikdo neslyší! Já vím, že se vám teď chce nesouhlasně se vykřičet do komentářů, ale pamatujte: čím víc takových hejtrů, tím menší budeme mainstreem…

 

Podobné články

4 komentářů k Anketový duel: Dolores vítězí!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *